Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Tvrdé útoky na budoucího presidenta USA Donalda Trumpa pokračují.

9. 01. 2017 10:33:28
Současný demokratický vládní establishment USA se nadále spolu s ovládaným tiskem snaží svést prohru své demokratické kandidátky Hillary Clintonové na Rusko a dokonce přímo na presidenta Ruska Vladimíra Putina.

President Ruska Vladimír Putin

musí být velice mile překvapen, protože ani nevěděl, jak je mocný a že mimo voleb v Rusku, je dokonce schopný rozhodovat americké volby na presidenta USA. Demokratická strana USA dělá vše proto, aby našla nějakého viníka své volební prohry všude jinde, než u své vnitřní a zahraniční politiky, či u své kandidátky na presidenta Hillary Clintonové, po ne příliš férovém odstavení Bernie Sanderse. Zdá se, že demokraté teď už spíše dělají pouze ostudu Americe.

Zda nápad postavit za kandidáta na presidenta USA,

manželku bývalého presidenta USA Hillary Clintonovou vyšel od Baracka Obamy, nebo od Billa Clintona, není jasné. Přes její mohutnou podporu z většinového demokraty ovládaného tisku, navázané oligarchie, vládního establishmentu a především současného presidentského páru, se ten nápad ukázal oprávněně, jako neúspěšný.

Bylo by to stejné,

jako kdyby se náš bývalý president ČR Václav Klaus dohodl se současným presidentem ČR Milošem Zemanem, že spolu ve volbách prosadí na post presidenta ČR manželku bývalého presidenta Livii Klausovou s ohledem na její diplomatické zkušenosti. Myslím, že by jí ani vládou podporovaná propaganda v ovládaném tisku, ani podpora obou presidentů, nepomohla ke zvolení. Neberte to, jako její urážku, ale lidé v Česku a už i v Americe, očekávají od voleb něco jiného, než pouze vzájemné předávání mocenských, či presidentských křesel. Máme ovšem výhodu v tom, že president ČR Miloš Zeman by takové šachy jistě odmítl.

Současné napětí v USA se odráží

i ve společnosti, mezi Američany. Mediální propaganda ovlivněná demokratickým vládním establishmentem pokračuje v útocích na Donalda Trumpa. Přepočítávaní hlasů neuspělo a nepomohl ani politický tlak zaměřený na rozhodování volitelů. Rovněž zcela neobvyklá snaha současného presidenta USA Baracka Obamy o vyprovokování diplomatického sporu přímo s Ruskem, zkrachovala. Přesto pokračuje silná propaganda demokratického establishmentu s mediální sférou a tajnými službami USA, proti Donaldu Trumpovi i jeho obviňování z napojení na Rusko.

Donald Trump je ve vleku nepřítele

a sám tak představuje hrozbu pro národní bezpečnost USA, je jednou z domněnek tajných služeb USA, které tvrdí, že prokázaly vměšování Ruska na přímý pokyn presidenta Ruska Vladimíra Putina do amerických voleb. Napětí mezi tajnými službami USA a Donaldem Trumpem vytváří tlak, ve kterém jde o získání silné pozice ze strany současných tajných služeb USA na budoucí rozhodování presidenta USA a především o snížení prestiže budoucího presidenta USA.

Vládní propaganda v USA je silnější než u nás.

Naši novodobí kádrováci se nejen na internetových diskuzí ptají: „Jsi Rusofil, nebo Rusofob?“ V Americe se ptají :„Jsi Ruský špion, nebo Američan?“ Je vidět, že Amerika má těch novodobých demokratických a zfanatizovaných kádrováků, či občanů, odhalujících nepřítele v Rusku, taky dost. Rusko, které se hrabe především ve vlastních problémech, je zkrátka historicky osvědčený terč pro strašení vlastních občanů. V každém případě tlak na Donalda Trumpa od stávajícího establishmentu a tajných služeb je zcela bezprecedentní. V pozadí je i silný tlak oligarchů napojených na současné vládní struktury, které z případných změn rozhodně radost nemají.

20. ledna 2017 se má konat inaugurace presidenta Donalda Trumpa.

Donald Trump nemohl očekávat, že proti němu bude vedena propaganda s útoky v takové síle a rozsahu, ani počítat s problémy, které předvádí poražený demokratický vládní establishment, spolu se současným presidentem USA. Vypadá to, že Barack Obama porážku demokratů neunesl a že se snaží využít všech možnosti, které by mohly překazit inauguraci Donalda Trumpa. S ohledem na vyvolané vysoké napětí v celé americké společnosti, je zcela mimořádně ohrožena i bezpečnost Donalda Trumpa a proto by si Donald Trump měl na patřičné úrovni a v potřebném rozsahu především zajistit svoji bezpečnost.

Problém odcházejícího presidenta USA Baracka Obamy

není pouze v prohře jeho demokratické strany a jím podporované presidentské kandidátky Hillary Clintonové, ale i v probíhajícím přešetřování pravosti jeho rodného listu. Jde rovněž o jeho vztahy k Muslimům i oprávněnost a účel zásahů USA na Středním východě i v Severní Africe. V žádném případě by neměl poškozovat mezinárodní prestiž USA.

Amerika i svět zůstávají v nejistotě,

protože zatím nikdo neví, jakou vnitřní a zahraniční politiku bude Donald Trump realizovat v pozici presidenta USA. Přejme tedy Američanům i světu, aby to byla politika, která vrátí hospodářskou prosperitu Americe a především, aby to byla politika

míru, přátelství a spolupráce s ostatními státy světa.

Autor: Jiří Čumpelík | pondělí 9.1.2017 10:33 | karma článku: 40.05 | přečteno: 1862x

Další články blogera

Jiří Čumpelík

Budou s námi občany politici nadále manipulovat, jak s bezmocným stádem?

27 Senátorů zaslalo ČTK prohlášení, že jsou ochotni podat s 3/5 podporou Senátorů na presidenta ČR Miloše Zemana žalobu k Ústavnímu soudu s tím, že Ústavní soud může presidenta zbavit funkce za znevažování ústavy.

6.5.2017 v 19:24 | Karma článku: 47.58 | Přečteno: 11669 | Diskuse

Jiří Čumpelík

Slíbená demise, odvolání Andreje Babiše a nakonec bude zase demise?

President ČR Miloš Zeman se už na Pražském hradě vyřádil a premiér Bohuslav Sobotka splnil účel demise i bez demise a přitáhl k politice zájem většiny občanů, ale výsledkem je jenom pochybnost o úrovni demokracie u nás.

5.5.2017 v 14:06 | Karma článku: 34.44 | Přečteno: 1122 | Diskuse

Jiří Čumpelík

Důvody rozhodnutí Bohuslava Sobotky k Demisi vlády a možné stíhání Andreje Babiše

Demise vlády nemůže být neuváženým rozhodnutím a Bohuslav Sobotka zcela jistě velmi dobře zvážil z jakých důvodů toto rozhodnutí učinil. Zcela jistě nechce být před volbami spojován s odvoláním, či stíháním Andreje Babiše.

2.5.2017 v 23:53 | Karma článku: 22.25 | Přečteno: 1504 | Diskuse

Jiří Čumpelík

Andrej Babiš končit nebude, končit bude spíše Bohuslav Sobotka

Stratégové z Lidového domu, sídla ČSSD, naordinovali Bohuslavu Sobotkovi osvědčenou cestu k jeho vlastní rezignaci, stejně, jako minule, Jirkovi Paroubkovi.

29.4.2017 v 10:08 | Karma článku: 41.84 | Přečteno: 2611 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Ivan Bednář

Vládní orloj

Končí další ministryně „úspěšné“ Sobotkovy vlády. Sobotka odeslal v pátek demisi ministryně školství Kateřiny Valachové na Hrad prezidentu Zemanovi.

27.5.2017 v 11:42 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 0 | Diskuse

Karel Januška

Soudy zdrojem nestability

Občané by neměli rezignovat na bezmoc, která je někdy zastihne vinou naší justice. Po našich zvolených zástupcích můžeme požadovat, aby prosadili to, co je napsáno v Ústavě a Listině práv.

27.5.2017 v 8:21 | Karma článku: 5.48 | Přečteno: 127 | Diskuse

Lubomír Stejskal

Reakce Egypta na páteční (26/5) útok na křesťany

Došlo k ní ještě téhož dne kolem západu slunce. Egyptské vojenské letectvo bombardovalo výcvikové tábory teroristů v oblasti města Derna ne severovýchodě Libye (viz mapu níže).

27.5.2017 v 8:05 | Karma článku: 18.31 | Přečteno: 372 | Diskuse

Bohumír Šimek

Koho budeme volit?

Místo toho, abychom zkoumali naši politickou scénu podle toho, jak moc která strana slouží svým mafiánům, dělíme stále jen naše politiky na babišovce a antibabišovce! Antibabišismus je velmi nedostatečný program!

27.5.2017 v 4:09 | Karma článku: 15.06 | Přečteno: 505 | Diskuse

Petr Houdek

Hrad vzkazuje do Vatikánu: potřebujeme váš papamobil!

Miloš Zeman si díky svému příkladnému životnímu stylu (nekuřák a notorický abstinent) a lásce ke sportu (vynikající veslař a běžkař) přivodil závažné zdravotní potíže. Má problémy se udržet na nohou. Na Hradě byla svolána porada.

26.5.2017 v 23:20 | Karma článku: 15.88 | Přečteno: 413 | Diskuse
Počet článků 462 Celková karma 30.97 Průměrná čtenost 1725

Život mi pomalu končí, mladým začíná. Přesto mám život rád a přeji všem mladým, aby si konečně našli cestu k sobě, protože jen spolu budou mít sílu vytvořit si svoji vlastní novou a lepší společnost.

"Odkopněte starý i současný špinavý svět politické propagandy, zabíjení, vydírání, cenzury, násilí, manipulace i zastaralých a špatných zákonů. Vytvořte si zcela novou společnost sami pro sebe, společnost vzájemné pomoci, úcty, lásky a štěstí, která vám zajistí mírovou budoucnost a šťastný život pro vás všechny doma i na celém světě."

E-mail: cumpel@atlas.cz

Pro diskutující:

Rozhodl jsem se dle svých časových možností mazat diskuzní příspěvky, které mají charakter příspěvků trollů, tedy urážející, hanlivé, provokativní a příspěvky vybočující z tématu článku!

Každou ideologii, demokracii, či náboženství, mohou fanatici změnit v násilí, zlo, útisk a využít, jako cestu ke své moci. Odmítejme jednostrannou politickou propagandu. Odmítejme zbrojení, války a válečnou propagandu, Odmítejme světovládu. Odmítejme sledování lidí a ochraňme svoji osobní integritu proti rostoucímu vměšování na všech komunikačních úrovních.

Mír, lásku a šťastný život všem lidem světa!

 

 

 

 

 

 

Seznam rubrik

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.