Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Tvrdé útoky na budoucího presidenta USA Donalda Trumpa pokračují.

9. 01. 2017 10:33:28
Současný demokratický vládní establishment USA se nadále spolu s ovládaným tiskem snaží svést prohru své demokratické kandidátky Hillary Clintonové na Rusko a dokonce přímo na presidenta Ruska Vladimíra Putina.

President Ruska Vladimír Putin

musí být velice mile překvapen, protože ani nevěděl, jak je mocný a že mimo voleb v Rusku, je dokonce schopný rozhodovat americké volby na presidenta USA. Demokratická strana USA dělá vše proto, aby našla nějakého viníka své volební prohry všude jinde, než u své vnitřní a zahraniční politiky, či u své kandidátky na presidenta Hillary Clintonové, po ne příliš férovém odstavení Bernie Sanderse. Zdá se, že demokraté teď už spíše dělají pouze ostudu Americe.

Zda nápad postavit za kandidáta na presidenta USA,

manželku bývalého presidenta USA Hillary Clintonovou vyšel od Baracka Obamy, nebo od Billa Clintona, není jasné. Přes její mohutnou podporu z většinového demokraty ovládaného tisku, navázané oligarchie, vládního establishmentu a především současného presidentského páru, se ten nápad ukázal oprávněně, jako neúspěšný.

Bylo by to stejné,

jako kdyby se náš bývalý president ČR Václav Klaus dohodl se současným presidentem ČR Milošem Zemanem, že spolu ve volbách prosadí na post presidenta ČR manželku bývalého presidenta Livii Klausovou s ohledem na její diplomatické zkušenosti. Myslím, že by jí ani vládou podporovaná propaganda v ovládaném tisku, ani podpora obou presidentů, nepomohla ke zvolení. Neberte to, jako její urážku, ale lidé v Česku a už i v Americe, očekávají od voleb něco jiného, než pouze vzájemné předávání mocenských, či presidentských křesel. Máme ovšem výhodu v tom, že president ČR Miloš Zeman by takové šachy jistě odmítl.

Současné napětí v USA se odráží

i ve společnosti, mezi Američany. Mediální propaganda ovlivněná demokratickým vládním establishmentem pokračuje v útocích na Donalda Trumpa. Přepočítávaní hlasů neuspělo a nepomohl ani politický tlak zaměřený na rozhodování volitelů. Rovněž zcela neobvyklá snaha současného presidenta USA Baracka Obamy o vyprovokování diplomatického sporu přímo s Ruskem, zkrachovala. Přesto pokračuje silná propaganda demokratického establishmentu s mediální sférou a tajnými službami USA, proti Donaldu Trumpovi i jeho obviňování z napojení na Rusko.

Donald Trump je ve vleku nepřítele

a sám tak představuje hrozbu pro národní bezpečnost USA, je jednou z domněnek tajných služeb USA, které tvrdí, že prokázaly vměšování Ruska na přímý pokyn presidenta Ruska Vladimíra Putina do amerických voleb. Napětí mezi tajnými službami USA a Donaldem Trumpem vytváří tlak, ve kterém jde o získání silné pozice ze strany současných tajných služeb USA na budoucí rozhodování presidenta USA a především o snížení prestiže budoucího presidenta USA.

Vládní propaganda v USA je silnější než u nás.

Naši novodobí kádrováci se nejen na internetových diskuzí ptají: „Jsi Rusofil, nebo Rusofob?“ V Americe se ptají :„Jsi Ruský špion, nebo Američan?“ Je vidět, že Amerika má těch novodobých demokratických a zfanatizovaných kádrováků, či občanů, odhalujících nepřítele v Rusku, taky dost. Rusko, které se hrabe především ve vlastních problémech, je zkrátka historicky osvědčený terč pro strašení vlastních občanů. V každém případě tlak na Donalda Trumpa od stávajícího establishmentu a tajných služeb je zcela bezprecedentní. V pozadí je i silný tlak oligarchů napojených na současné vládní struktury, které z případných změn rozhodně radost nemají.

20. ledna 2017 se má konat inaugurace presidenta Donalda Trumpa.

Donald Trump nemohl očekávat, že proti němu bude vedena propaganda s útoky v takové síle a rozsahu, ani počítat s problémy, které předvádí poražený demokratický vládní establishment, spolu se současným presidentem USA. Vypadá to, že Barack Obama porážku demokratů neunesl a že se snaží využít všech možnosti, které by mohly překazit inauguraci Donalda Trumpa. S ohledem na vyvolané vysoké napětí v celé americké společnosti, je zcela mimořádně ohrožena i bezpečnost Donalda Trumpa a proto by si Donald Trump měl na patřičné úrovni a v potřebném rozsahu především zajistit svoji bezpečnost.

Problém odcházejícího presidenta USA Baracka Obamy

není pouze v prohře jeho demokratické strany a jím podporované presidentské kandidátky Hillary Clintonové, ale i v probíhajícím přešetřování pravosti jeho rodného listu. Jde rovněž o jeho vztahy k Muslimům i oprávněnost a účel zásahů USA na Středním východě i v Severní Africe. V žádném případě by neměl poškozovat mezinárodní prestiž USA.

Amerika i svět zůstávají v nejistotě,

protože zatím nikdo neví, jakou vnitřní a zahraniční politiku bude Donald Trump realizovat v pozici presidenta USA. Přejme tedy Američanům i světu, aby to byla politika, která vrátí hospodářskou prosperitu Americe a především, aby to byla politika

míru, přátelství a spolupráce s ostatními státy světa.

Autor: Jiří Čumpelík | pondělí 9.1.2017 10:33 | karma článku: 40.05 | přečteno: 1873x

Další články blogera

Jiří Čumpelík

Česká vláda se vymlouvá z plnění kvót EU na přijímání Muslimských migrantů

Místo toho, aby vláda spolu s vládami Polska, Maďarska a Slovenska zásadně odmítla přijímání Muslimských migrantů na základě kvót EU, hraje si každá vláda na svém písečku a snaží se ve svém vymlouvání dělat lepší, než ostatní.

12.7.2017 v 10:27 | Karma článku: 35.87 | Přečteno: 1014 | Diskuse

Jiří Čumpelík

Těšili jsme se na Zaorálkův nový program ČSSD, no a on to Milan Štech už předběhl.

Teď, abychom zvažovali, zda ten nový návrh Milana Štecha, který by měl nahnat živnostníky do fabrik, je lepší, než ten, který realizovali komunisti, kterým nahnali do fabrik polovinu zbytečných státních úředníků.

17.6.2017 v 17:13 | Karma článku: 37.69 | Přečteno: 1918 | Diskuse

Jiří Čumpelík

Účast Bělobrádka KDU-ČSL v bavorském Augsburgu na sjezdu Sudeťáků mluví zcela jasně.

Nejedná se o spolek nových Německých občanů toužících po přátelství a míru, ale o potomky Němců ze Sudet, kteří žijí minulostí a stále je pálí prohraná válka, Benešovy dekrety i odsun z Československé republiky.

3.6.2017 v 16:15 | Karma článku: 43.28 | Přečteno: 2773 | Diskuse

Jiří Čumpelík

NATO – se topí ve vlastní neschopnosti

Dle výsledků se jedná o alianci, která nadále není schopná bojovat proti probíhající Muslimské migraci ohrožující Evropu a to přesto, že president Trump jasně řekl, že je třeba zaměřit se na boj proti terorismu a migraci.

28.5.2017 v 19:38 | Karma článku: 35.66 | Přečteno: 909 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Jan Dvořák

Dobře, že před 70 lety neexistoval internet, možná bychom naletěli Marshallovi na plán

V době, kdy začal dostávat jasnější obrysy tzv. Marshallův plán obnovy evropského hospodářství, mohlo by jeho odmítnutí Gottwaldovou vládou vyvolat na "prasíti" široce sdílený nesouhlas neuvědomělé veřejnosti.

24.7.2017 v 18:26 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 41 | Diskuse

Lubomír Stejskal

Odpověď pedagožce ve výslužbě

Napsala kolegyně blogerka Libuše Havlíková, sama sebe představující jako učitelku v důchodu, několik vět týkajících se aktuální situace v Jeruzalémě, které vyžadují rychlou a okamžitou odpověď.

24.7.2017 v 12:50 | Karma článku: 37.08 | Přečteno: 1492 | Diskuse

Pavel Šutka

Přímá volba prezidenta očima právníka - Díl. 1 - Proč právě 50.000 podpisů?

Proč při volbě prezidenta sbíráme právě 50.000 podpisů? Je to málo? A nebo moc? A jak se výše požadovaných podpisů vyvíjela po celou dobu snahy zavést v ČR přímou volbu prezidenta?

24.7.2017 v 12:17 | Karma článku: 12.30 | Přečteno: 928 | Diskuse

Jan Dvořák

Merkelová je kotva stability. Myslel to Seehoffer upřímně? Známe odpověď

K překvapení většiny Bavorů, ale též valné části obyvatel „zbytku“ Německa, se bavorský premiér a šéf CSU Seehoffer vyslovil nadmíru příznivě o kancléřce Merkelové, ačkoli dříve se do ní strefoval, kudy chodil.

24.7.2017 v 9:24 | Karma článku: 18.05 | Přečteno: 624 | Diskuse

Beata Krusic

Děkuju, Ivane.........

Jsou lidi, co to tam prostě mají. Stačí málo a oni tím "málem"( v podstatě ale něčím fakt velkým) dokáží člověka obdarovat.

24.7.2017 v 9:11 | Karma článku: 8.66 | Přečteno: 343 | Diskuse
Počet článků 466 Celková karma 38.12 Průměrná čtenost 1726

Život mi pomalu končí, mladým začíná. Přesto mám život rád a přeji všem mladým, aby si konečně našli cestu k sobě, protože jen spolu budou mít sílu vytvořit si svoji vlastní novou a lepší společnost.

"Odkopněte starý i současný špinavý svět politické propagandy, zabíjení, vydírání, cenzury, násilí, manipulace i zastaralých a špatných zákonů. Vytvořte si zcela novou společnost sami pro sebe, společnost vzájemné pomoci, úcty, lásky a štěstí, která vám zajistí mírovou budoucnost a šťastný život pro vás všechny doma i na celém světě."

E-mail: cumpel@atlas.cz

Pro diskutující:

Rozhodl jsem se dle svých časových možností mazat diskuzní příspěvky, které mají charakter příspěvků trollů, tedy urážející, hanlivé, provokativní a příspěvky vybočující z tématu článku!

Každou ideologii, demokracii, či náboženství, mohou fanatici změnit v násilí, zlo, útisk a využít, jako cestu ke své moci. Odmítejme jednostrannou politickou propagandu. Odmítejme zbrojení, války a válečnou propagandu, Odmítejme světovládu. Odmítejme sledování lidí a ochraňme svoji osobní integritu proti rostoucímu vměšování na všech komunikačních úrovních.

Mír, lásku a šťastný život všem lidem světa!

 

 

 

 

 

 

Seznam rubrik

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.