Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Problematická hra s občany, jejich vůlí a jejich zájmy pokračuje...

15. 02. 2017 11:18:38
Vykašlali se na občany, vždyť to jsou jen bezmocné figurky o kterých rozhodují naši novodobí političtí matadoři, kteří se drží svých přeplacených křesel a jsou schopni udělat cokoliv jen proto, aby se v těch křeslech udrželi.

Vykašlali se na sliby i koaliční smlouvu,

ve které se zavázali předložit ústavní zákon o obecném referendu na základě lidové iniciativy, který by umožnil občanům konání referenda o zásadních otázkách fungování státu. Jsou to lháři, kteří nedodržují sliby dané občanům.

Pohrdají základním právem občanů

České republiky, rozhodovat o otázkách týkajících se každého občana, národa i státu. Měli by se stydět všichni dohromady Bohuslav Sobotka ČSSD, Andrej Babiš ANO i Pavel Bělobrádek KDU-ČSL.

Pokud neplní sliby, které dali nám občanům,

tak podvádějí občany všichni dohromady. Teď by zase chtěli, abyste je znovu zvolili. Necítí se trapně? Budete tak naivní a budete je znovu volit? Opravdu si Sobotka myslí, že rychlodráha do Drážďan, nebo uplatňování inkluze na školách je přednější, než právo občanů rozhodovat o sobě a o své zemi?

Situace v Evropě je mimořádně vyhrocená,

nejen odchodem Velké Británie z EU, ale i uprchlickou krizí a zasahováním Bruselu do vnitřní politiky jednotlivých států, zejména ve střední a východní Evropě. Přichází chvíle kdy naši občané by měli rozhodovat v referendu o zásadních problémech a o dalším směřování naší země. To není věcí tupých politiků, ale všech našich občanů. Nebo na nás naši politici ušijí další podraz?

Německo přebírá rozhodující moc v EU

a bude nyní v rámci německého pořádku, za asistence Francie prosazovat Zásadní sjednocení států EU do Jednotné politické unie; sjednocení armád jednotlivých států, včetně tajných služeb pod jedno velení unie; zavedení jednotného zákonodárství v rámci unie; sjednocení daňového systému v rámci unie; zavedení jednotného vízového režimu v rámci unie s právem rozhodovat o redistribuci imigrantů do jednotlivých států; zavedení jednotného trestního zákoníku v rámci unie; zavedení jednotné měny v rámci unie i zavedení jednotné společné hranice unie nahrazující hranice jednotlivých států unie. Velmi se pospíchá, neboť Francie po volbách možná z EU odejde stejně, jako Velká Británie.

Nastávají vážné historické okamžiky,

ve svých důsledcích podstatně přesahující Lisabonskou smlouvu o kterých by neměli rozhodovat politici, ale právě občané v celostátním referendu. Občané musí rozhodnout, zda si chtějí zachovat svoji svobodnou republiku, či zůstat v unii, v níž prakticky bude rozhodovat Německo. Naše historie s Německem se téměř opakuje. Válka s Ruskem je taky na spadnutí. Najdeme si svoji cestu, či společnou cestu s V4, nebo zapadneme do Němci řízené unie, či říše?

Není to žádná legrace,

ale velmi vážná bezprostřední realita. Nedbali jsme slov T. G. Masaryka a dopustili jsme rozpad společného státu Čechů a Slováků, Československa. Nechali jsme si rozkrást a rozprodat náš průmysl. Bude se nám těžko dýchat v unii i mimo unii. Němci nám v unii nic zadarmo nedají a rozhodovat se bude v Německu. Bohatnou budou Němci, kteří už dnes vlastní podstatnou část našich podniků i nadnárodní společnosti a nám zůstane jen ten chudý zbytek, ale možná ještě i ta naše krásná vlast.

Závisí teď jen na vás všech, zda tato země bude ještě patřit nám, Čechům!

Autor: Jiří Čumpelík | středa 15.2.2017 11:18 | karma článku: 34.67 | přečteno: 953x

Další články blogera

Jiří Čumpelík

Revoluce mladých

Žáci vyšších ročníků základních škol, učni, studenti středních škol, vysokoškoláci, prokažte, že nejste žádné děti, že máte vlastní rozum i vlastní názory a že dokážete najít cestu ku prospěchu vás i našeho Českého národa.

10.9.2017 v 11:07 | Karma článku: 15.36 | Přečteno: 522 | Diskuse

Jiří Čumpelík

Přes čtvrt století nepořádků a zlodějen, v řádu tisíců miliard v Česku

O vydání poslance Andreje Babiše a Jaroslava Faltýnka poslanci konkurenčních volebních stran v poslanecké sněmovně nebylo pochyb a tak mnohem důležitější bylo registrovat, co vše prozradí poslanci v rámci diskuze.

7.9.2017 v 11:13 | Karma článku: 37.54 | Přečteno: 1431 | Diskuse

Jiří Čumpelík

Angela Merkelová exceluje s křesťanskodemokratickým konceptem

Není sice zcela jasné, zda EU zastupují oficiální představitelé, nebo zda EU zastupuje Emmanuel Macron z Francie s podporou Donalda Trumpa, či v oblasti Ukrajiny a Muslimských migrantů, dobrá víla z Německa, Angela Merkelová.

14.8.2017 v 10:18 | Karma článku: 30.99 | Přečteno: 677 | Diskuse

Jiří Čumpelík

Visegrádská čtyřka se stává nepříjemným fenoménem v Evropské unii

Evropská komise dělá vše pro to, aby V 4 rozložila a vynutila si poslušnost států V 4 na rozhodnutích Bruselu, kde politicky rozhodují staré země EU, především Německo, Francie a Itálie.

27.7.2017 v 10:24 | Karma článku: 44.61 | Přečteno: 3334 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Jan Dvořák

Zvýšení penzí, záruka volebního úspěchu

Ministryně Marksová nespoléhá na služby externích agentur a klíčové průzkumy provádí úřad vlastními silami. Někdy tak činí v utajení i samotná ministryně. Tak tomu bylo i dnes.

19.9.2017 v 22:56 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 59 | Diskuse

Zdenek Horner

Co se stane s našimi stranami po 25.9.2017?

Budou sečteny volební výsledky v Německu a naše strany budou muset na poslední chvíli korigovat svoje nahnědlé odstavce ve volebních programech.

19.9.2017 v 22:16 | Karma článku: 3.89 | Přečteno: 196 | Diskuse

Jiří Fábik

Platí u nás Úmluva o právech dítěte?

kdo je zájmovou skupinou pro naše politiky? Exekutoři, insolvenční správci či naše děti. Proč nenechat naše matky bez peněz. Jak řekl jeden náš politik . Ať si najdou chlapa. Jak jednoduché řešení.

19.9.2017 v 19:17 | Karma článku: 5.06 | Přečteno: 207 | Diskuse

Jiřina Holotová

Soud přednesl správné argumenty v odvolacím řízení kauzy "hidžáb ve škole"

"V sekulárním Česku je nutno chránit právo být bez vyznání stejně, jako právo náboženství vyznávat." Tato argumentace zazněla z úst předsedy senátu. Odvolací soud tak potvrdil lednový verdikt první instance o zamítnutí žaloby.

19.9.2017 v 18:05 | Karma článku: 35.21 | Přečteno: 902 | Diskuse

Jan Ziegler

Okamurovský populismus, to jsou tzv. novomanželské půjčky

Rodiny by podle plánů Strany přímé demokracie Tomia Okamura měly dostávat 300 tisíc korun novomanželské bezúročné půjčky. Při narození třetího dítěte by je už nemusely vracet. To je zločinné mrhání peněz..

19.9.2017 v 17:23 | Karma článku: 18.58 | Přečteno: 538 | Diskuse
Počet článků 470 Celková karma 32.93 Průměrná čtenost 1725

Život mi pomalu končí, mladým začíná. Přesto mám život rád a přeji všem mladým, aby si konečně našli cestu k sobě, protože jen spolu budou mít sílu vytvořit si svoji vlastní novou a lepší společnost.

"Odkopněte starý i současný špinavý svět politické propagandy, zabíjení, vydírání, cenzury, násilí, manipulace i zastaralých a špatných zákonů. Vytvořte si zcela novou společnost sami pro sebe, společnost vzájemné pomoci, úcty, lásky a štěstí, která vám zajistí mírovou budoucnost a šťastný život pro vás všechny doma i na celém světě."

E-mail: cumpel@atlas.cz

Pro diskutující:

Rozhodl jsem se dle svých časových možností mazat diskuzní příspěvky, které mají charakter příspěvků trollů, tedy urážející, hanlivé, provokativní a příspěvky vybočující z tématu článku!

Každou ideologii, demokracii, či náboženství, mohou fanatici změnit v násilí, zlo, útisk a využít, jako cestu ke své moci. Odmítejme jednostrannou politickou propagandu. Odmítejme zbrojení, války a válečnou propagandu, Odmítejme světovládu. Odmítejme sledování lidí a ochraňme svoji osobní integritu proti rostoucímu vměšování na všech komunikačních úrovních.

Mír, lásku a šťastný život všem lidem světa!

 

 

 

 

 

 Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.