Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Podvodníci jsou ti, co nedodržují své sliby – to vědí i úplně malí kluci ...

19. 02. 2017 11:22:45
Absolventi základních škol už také vědí, že politici mají prosazovat zájmy voličů, kteří je zvolili. Politici VB i s Brexitem respektují rozhodnutí občanů. To je zastupitelská demokracie s přímou demokracií a transparentnost.

Nepředložení ústavního zákona o celostátním obecném referendu občanů,

představiteli této vlády vedené Bohuslavem Sobotkou ČSSD, Andrejem Babišem ANO a Pavlem Bělobrádkem KDU-ČSL, kteří ten zákon před volbami slibovali voličům, k čemuž se zavázali i v Koaliční smlouvě, tak to je příkladný podvod na voličích, včetně omezení demokratických práv občanů a to by na základní škole bylo za pětku z Občanské nauky!

Bohuslav Sobotka ČSSD

s velkou slávou utvrzuje veřejnost, že nepřipustí žádné EU kvóty na přerozdělování uprchlíků a přitom ve vládě spolu s Andrejem Babišem ANO a Bělobrádkem KDU ČSL, důvěrně schválili v rámci přerozdělovacího programu EU, příjem zatím 6 200 uprchlíků během dvou let s tím, že vláda pro tyto uprchlíky zatím vyčlenila 600 milionů korun. Tedy výměna redislokačních kvót za domluvenou početní redislokaci. Asi by i ti žáci základní školy brzo přišli na to, že v tom není žádný podstatný rozdíl!

S rovnou páteří je to taky trochu problém.

Stačí, aby k nám přijela madam Angele Merkelová a hned podrazíme stanovisko Polska i Maďarska a najednou nemáme zájem měnit znění základních unijních smluv. Visegrádská čtyřka se Německu přesto přestává líbit. Kdybychom z ní vystoupili a spolupracovali více s Německem, měli bychom se prý lépe. Dle Daniela Hermana KDU-ČSL jsme vlastně další spolkovou zemí Německa a dle Lubomíra Zaorálka ČSSD jsme vlastně appendixem Německa. Nestojí vám vlasy tak trochu hrůzou, když tohle slyšíte od našich vrcholných politiků? To jsme ochotni prodat svoji suverenitu a národní hrdost za Evropské dotace?

Dlouhotrvajícím průšvihem většiny politických stran v Parlamentu

je skutečnost, že nemají vůbec žádnou představu o dlouhodobé vizi pro budoucnost České republiky. Vůbec nevědí kam směřujeme, vůbec nevědí, jak bude naše republika vypadat za 25, 50, či 100 let a co pro to musíme udělat, aby tady ta Česká republika vůbec ještě existovala. Žádná odborná a kvalifikovaná perspektiva pro naši republiku, pouze krátkodobé, často nesplněné sliby a plácání děr, na jedno volební období, bez potřebných i když někdy bolestivých změn, kterým se stejně nemůžeme vyhnout.

Neznají realitu a vůbec nechápou,

že největším problémem je probíhající degradace našeho Českého národa (bližší informace v mém článku “Revoluce musí být, jinak nemáme šanci přežít“). Ignorují realitu, která nás čeká v rámci Německé unie, nebo ji pouze chtějí v poklidu bez rozhodování občanů akceptovat salámovou metodou (bližší informace v mém článku „ Problematická hra s občany, jejich vůlí a jejich zájmy pokračuje...,“ pod odstavcem „Německo přebírá rozhodující moc v EU) a vůbec se nestarají o budoucnost Českého národa. Snad, alespoň pochopí, že za těch cca 27 let od poslední revoluce, přes značnou snahu našich občanů, živnostníků a podnikatelů, je největším úspěchem našich vlád, především výše našeho, téměř nesplatitelného dluhu.

Pomoci si tedy musíme sami

a proto by jsme měli volit politické strany, které skutečně a opakovaně prosazují pro občany jejich vlastní demokratická práva formou ústavního zákona o celostátním obecném referendu občanů i přímou volbou starostů a primátorů, včetně možnosti odvolávání politiků, jejich voliči. To je základ pro to, aby naši občané mohli sami využívat svá práva a přímo zajistit změny, které se pokusí zastavit degradaci našeho národa i bez stále rostoucího počtu imigrantů a cizinců, kterých tady už máme přibližně přes 500 000. Bylo by proto potřebné a vhodné přednostně zvážit volbu politických stran,

doporučených přímo presidentem České republiky Milošem Zemanem.

Autor: Jiří Čumpelík | neděle 19.2.2017 11:22 | karma článku: 24.76 | přečteno: 537x

Další články blogera

Jiří Čumpelík

Česká vláda se vymlouvá z plnění kvót EU na přijímání Muslimských migrantů

Místo toho, aby vláda spolu s vládami Polska, Maďarska a Slovenska zásadně odmítla přijímání Muslimských migrantů na základě kvót EU, hraje si každá vláda na svém písečku a snaží se ve svém vymlouvání dělat lepší, než ostatní.

12.7.2017 v 10:27 | Karma článku: 35.87 | Přečteno: 1014 | Diskuse

Jiří Čumpelík

Těšili jsme se na Zaorálkův nový program ČSSD, no a on to Milan Štech už předběhl.

Teď, abychom zvažovali, zda ten nový návrh Milana Štecha, který by měl nahnat živnostníky do fabrik, je lepší, než ten, který realizovali komunisti, kterým nahnali do fabrik polovinu zbytečných státních úředníků.

17.6.2017 v 17:13 | Karma článku: 37.69 | Přečteno: 1918 | Diskuse

Jiří Čumpelík

Účast Bělobrádka KDU-ČSL v bavorském Augsburgu na sjezdu Sudeťáků mluví zcela jasně.

Nejedná se o spolek nových Německých občanů toužících po přátelství a míru, ale o potomky Němců ze Sudet, kteří žijí minulostí a stále je pálí prohraná válka, Benešovy dekrety i odsun z Československé republiky.

3.6.2017 v 16:15 | Karma článku: 43.28 | Přečteno: 2773 | Diskuse

Jiří Čumpelík

NATO – se topí ve vlastní neschopnosti

Dle výsledků se jedná o alianci, která nadále není schopná bojovat proti probíhající Muslimské migraci ohrožující Evropu a to přesto, že president Trump jasně řekl, že je třeba zaměřit se na boj proti terorismu a migraci.

28.5.2017 v 19:38 | Karma článku: 35.66 | Přečteno: 909 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Jan Dvořák

Dobře, že před 70 lety neexistoval internet, možná bychom naletěli Marshallovi na plán

V době, kdy začal dostávat jasnější obrysy tzv. Marshallův plán obnovy evropského hospodářství, mohlo by jeho odmítnutí Gottwaldovou vládou vyvolat na "prasíti" široce sdílený nesouhlas neuvědomělé veřejnosti.

24.7.2017 v 18:26 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 41 | Diskuse

Lubomír Stejskal

Odpověď pedagožce ve výslužbě

Napsala kolegyně blogerka Libuše Havlíková, sama sebe představující jako učitelku v důchodu, několik vět týkajících se aktuální situace v Jeruzalémě, které vyžadují rychlou a okamžitou odpověď.

24.7.2017 v 12:50 | Karma článku: 37.08 | Přečteno: 1492 | Diskuse

Pavel Šutka

Přímá volba prezidenta očima právníka - Díl. 1 - Proč právě 50.000 podpisů?

Proč při volbě prezidenta sbíráme právě 50.000 podpisů? Je to málo? A nebo moc? A jak se výše požadovaných podpisů vyvíjela po celou dobu snahy zavést v ČR přímou volbu prezidenta?

24.7.2017 v 12:17 | Karma článku: 12.30 | Přečteno: 928 | Diskuse

Jan Dvořák

Merkelová je kotva stability. Myslel to Seehoffer upřímně? Známe odpověď

K překvapení většiny Bavorů, ale též valné části obyvatel „zbytku“ Německa, se bavorský premiér a šéf CSU Seehoffer vyslovil nadmíru příznivě o kancléřce Merkelové, ačkoli dříve se do ní strefoval, kudy chodil.

24.7.2017 v 9:24 | Karma článku: 18.05 | Přečteno: 624 | Diskuse

Beata Krusic

Děkuju, Ivane.........

Jsou lidi, co to tam prostě mají. Stačí málo a oni tím "málem"( v podstatě ale něčím fakt velkým) dokáží člověka obdarovat.

24.7.2017 v 9:11 | Karma článku: 8.66 | Přečteno: 343 | Diskuse
Počet článků 466 Celková karma 38.12 Průměrná čtenost 1726

Život mi pomalu končí, mladým začíná. Přesto mám život rád a přeji všem mladým, aby si konečně našli cestu k sobě, protože jen spolu budou mít sílu vytvořit si svoji vlastní novou a lepší společnost.

"Odkopněte starý i současný špinavý svět politické propagandy, zabíjení, vydírání, cenzury, násilí, manipulace i zastaralých a špatných zákonů. Vytvořte si zcela novou společnost sami pro sebe, společnost vzájemné pomoci, úcty, lásky a štěstí, která vám zajistí mírovou budoucnost a šťastný život pro vás všechny doma i na celém světě."

E-mail: cumpel@atlas.cz

Pro diskutující:

Rozhodl jsem se dle svých časových možností mazat diskuzní příspěvky, které mají charakter příspěvků trollů, tedy urážející, hanlivé, provokativní a příspěvky vybočující z tématu článku!

Každou ideologii, demokracii, či náboženství, mohou fanatici změnit v násilí, zlo, útisk a využít, jako cestu ke své moci. Odmítejme jednostrannou politickou propagandu. Odmítejme zbrojení, války a válečnou propagandu, Odmítejme světovládu. Odmítejme sledování lidí a ochraňme svoji osobní integritu proti rostoucímu vměšování na všech komunikačních úrovních.

Mír, lásku a šťastný život všem lidem světa!

 

 

 

 

 

 

Seznam rubrik

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.