Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Podvodníci jsou ti, co nedodržují své sliby – to vědí i úplně malí kluci ...

19. 02. 2017 11:22:45
Absolventi základních škol už také vědí, že politici mají prosazovat zájmy voličů, kteří je zvolili. Politici VB i s Brexitem respektují rozhodnutí občanů. To je zastupitelská demokracie s přímou demokracií a transparentnost.

Nepředložení ústavního zákona o celostátním obecném referendu občanů,

představiteli této vlády vedené Bohuslavem Sobotkou ČSSD, Andrejem Babišem ANO a Pavlem Bělobrádkem KDU-ČSL, kteří ten zákon před volbami slibovali voličům, k čemuž se zavázali i v Koaliční smlouvě, tak to je příkladný podvod na voličích, včetně omezení demokratických práv občanů a to by na základní škole bylo za pětku z Občanské nauky!

Bohuslav Sobotka ČSSD

s velkou slávou utvrzuje veřejnost, že nepřipustí žádné EU kvóty na přerozdělování uprchlíků a přitom ve vládě spolu s Andrejem Babišem ANO a Bělobrádkem KDU ČSL, důvěrně schválili v rámci přerozdělovacího programu EU, příjem zatím 6 200 uprchlíků během dvou let s tím, že vláda pro tyto uprchlíky zatím vyčlenila 600 milionů korun. Tedy výměna redislokačních kvót za domluvenou početní redislokaci. Asi by i ti žáci základní školy brzo přišli na to, že v tom není žádný podstatný rozdíl!

S rovnou páteří je to taky trochu problém.

Stačí, aby k nám přijela madam Angele Merkelová a hned podrazíme stanovisko Polska i Maďarska a najednou nemáme zájem měnit znění základních unijních smluv. Visegrádská čtyřka se Německu přesto přestává líbit. Kdybychom z ní vystoupili a spolupracovali více s Německem, měli bychom se prý lépe. Dle Daniela Hermana KDU-ČSL jsme vlastně další spolkovou zemí Německa a dle Lubomíra Zaorálka ČSSD jsme vlastně appendixem Německa. Nestojí vám vlasy tak trochu hrůzou, když tohle slyšíte od našich vrcholných politiků? To jsme ochotni prodat svoji suverenitu a národní hrdost za Evropské dotace?

Dlouhotrvajícím průšvihem většiny politických stran v Parlamentu

je skutečnost, že nemají vůbec žádnou představu o dlouhodobé vizi pro budoucnost České republiky. Vůbec nevědí kam směřujeme, vůbec nevědí, jak bude naše republika vypadat za 25, 50, či 100 let a co pro to musíme udělat, aby tady ta Česká republika vůbec ještě existovala. Žádná odborná a kvalifikovaná perspektiva pro naši republiku, pouze krátkodobé, často nesplněné sliby a plácání děr, na jedno volební období, bez potřebných i když někdy bolestivých změn, kterým se stejně nemůžeme vyhnout.

Neznají realitu a vůbec nechápou,

že největším problémem je probíhající degradace našeho Českého národa (bližší informace v mém článku “Revoluce musí být, jinak nemáme šanci přežít“). Ignorují realitu, která nás čeká v rámci Německé unie, nebo ji pouze chtějí v poklidu bez rozhodování občanů akceptovat salámovou metodou (bližší informace v mém článku „ Problematická hra s občany, jejich vůlí a jejich zájmy pokračuje...,“ pod odstavcem „Německo přebírá rozhodující moc v EU) a vůbec se nestarají o budoucnost Českého národa. Snad, alespoň pochopí, že za těch cca 27 let od poslední revoluce, přes značnou snahu našich občanů, živnostníků a podnikatelů, je největším úspěchem našich vlád, především výše našeho, téměř nesplatitelného dluhu.

Pomoci si tedy musíme sami

a proto by jsme měli volit politické strany, které skutečně a opakovaně prosazují pro občany jejich vlastní demokratická práva formou ústavního zákona o celostátním obecném referendu občanů i přímou volbou starostů a primátorů, včetně možnosti odvolávání politiků, jejich voliči. To je základ pro to, aby naši občané mohli sami využívat svá práva a přímo zajistit změny, které se pokusí zastavit degradaci našeho národa i bez stále rostoucího počtu imigrantů a cizinců, kterých tady už máme přibližně přes 500 000. Bylo by proto potřebné a vhodné přednostně zvážit volbu politických stran,

doporučených přímo presidentem České republiky Milošem Zemanem.

Autor: Jiří Čumpelík | neděle 19.2.2017 11:22 | karma článku: 24.89 | přečteno: 543x

Další články blogera

Jiří Čumpelík

Revoluce mladých

Žáci vyšších ročníků základních škol, učni, studenti středních škol, vysokoškoláci, prokažte, že nejste žádné děti, že máte vlastní rozum i vlastní názory a že dokážete najít cestu ku prospěchu vás i našeho Českého národa.

10.9.2017 v 11:07 | Karma článku: 15.36 | Přečteno: 522 | Diskuse

Jiří Čumpelík

Přes čtvrt století nepořádků a zlodějen, v řádu tisíců miliard v Česku

O vydání poslance Andreje Babiše a Jaroslava Faltýnka poslanci konkurenčních volebních stran v poslanecké sněmovně nebylo pochyb a tak mnohem důležitější bylo registrovat, co vše prozradí poslanci v rámci diskuze.

7.9.2017 v 11:13 | Karma článku: 37.54 | Přečteno: 1431 | Diskuse

Jiří Čumpelík

Angela Merkelová exceluje s křesťanskodemokratickým konceptem

Není sice zcela jasné, zda EU zastupují oficiální představitelé, nebo zda EU zastupuje Emmanuel Macron z Francie s podporou Donalda Trumpa, či v oblasti Ukrajiny a Muslimských migrantů, dobrá víla z Německa, Angela Merkelová.

14.8.2017 v 10:18 | Karma článku: 30.99 | Přečteno: 677 | Diskuse

Jiří Čumpelík

Visegrádská čtyřka se stává nepříjemným fenoménem v Evropské unii

Evropská komise dělá vše pro to, aby V 4 rozložila a vynutila si poslušnost států V 4 na rozhodnutích Bruselu, kde politicky rozhodují staré země EU, především Německo, Francie a Itálie.

27.7.2017 v 10:24 | Karma článku: 44.61 | Přečteno: 3334 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Jan Dvořák

Zvýšení penzí, záruka volebního úspěchu

Ministryně Marksová nespoléhá na služby externích agentur a klíčové průzkumy provádí úřad vlastními silami. Někdy tak činí v utajení i samotná ministryně. Tak tomu bylo i dnes.

19.9.2017 v 22:56 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 68 | Diskuse

Zdenek Horner

Co se stane s našimi stranami po 25.9.2017?

Budou sečteny volební výsledky v Německu a naše strany budou muset na poslední chvíli korigovat svoje nahnědlé odstavce ve volebních programech.

19.9.2017 v 22:16 | Karma článku: 3.89 | Přečteno: 207 | Diskuse

Jiří Fábik

Platí u nás Úmluva o právech dítěte?

kdo je zájmovou skupinou pro naše politiky? Exekutoři, insolvenční správci či naše děti. Proč nenechat naše matky bez peněz. Jak řekl jeden náš politik . Ať si najdou chlapa. Jak jednoduché řešení.

19.9.2017 v 19:17 | Karma článku: 5.06 | Přečteno: 207 | Diskuse

Jiřina Holotová

Soud přednesl správné argumenty v odvolacím řízení kauzy "hidžáb ve škole"

"V sekulárním Česku je nutno chránit právo být bez vyznání stejně, jako právo náboženství vyznávat." Tato argumentace zazněla z úst předsedy senátu. Odvolací soud tak potvrdil lednový verdikt první instance o zamítnutí žaloby.

19.9.2017 v 18:05 | Karma článku: 35.35 | Přečteno: 906 | Diskuse

Jan Ziegler

Okamurovský populismus, to jsou tzv. novomanželské půjčky

Rodiny by podle plánů Strany přímé demokracie Tomia Okamura měly dostávat 300 tisíc korun novomanželské bezúročné půjčky. Při narození třetího dítěte by je už nemusely vracet. To je zločinné mrhání peněz..

19.9.2017 v 17:23 | Karma článku: 18.58 | Přečteno: 542 | Diskuse
Počet článků 470 Celková karma 32.93 Průměrná čtenost 1725

Život mi pomalu končí, mladým začíná. Přesto mám život rád a přeji všem mladým, aby si konečně našli cestu k sobě, protože jen spolu budou mít sílu vytvořit si svoji vlastní novou a lepší společnost.

"Odkopněte starý i současný špinavý svět politické propagandy, zabíjení, vydírání, cenzury, násilí, manipulace i zastaralých a špatných zákonů. Vytvořte si zcela novou společnost sami pro sebe, společnost vzájemné pomoci, úcty, lásky a štěstí, která vám zajistí mírovou budoucnost a šťastný život pro vás všechny doma i na celém světě."

E-mail: cumpel@atlas.cz

Pro diskutující:

Rozhodl jsem se dle svých časových možností mazat diskuzní příspěvky, které mají charakter příspěvků trollů, tedy urážející, hanlivé, provokativní a příspěvky vybočující z tématu článku!

Každou ideologii, demokracii, či náboženství, mohou fanatici změnit v násilí, zlo, útisk a využít, jako cestu ke své moci. Odmítejme jednostrannou politickou propagandu. Odmítejme zbrojení, války a válečnou propagandu, Odmítejme světovládu. Odmítejme sledování lidí a ochraňme svoji osobní integritu proti rostoucímu vměšování na všech komunikačních úrovních.

Mír, lásku a šťastný život všem lidem světa!

 

 

 

 

 

 Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.