Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Česká vláda se vymlouvá z plnění kvót EU na přijímání Muslimských migrantů

12. 07. 2017 10:27:12
Místo toho, aby vláda spolu s vládami Polska, Maďarska a Slovenska zásadně odmítla přijímání Muslimských migrantů na základě kvót EU, hraje si každá vláda na svém písečku a snaží se ve svém vymlouvání dělat lepší, než ostatní.

Naivní Sobotkova snaha

být u jádra rozhodování EU se jeví zbytečnou. Sami jsme v EU pouze do počtu. Pokud chceme mít v EU, alespoň nějaký vliv, tak jedinou možností je ve spolupráci se státy V 4, které mají obdobnou historickou zkušenost. S těmito státy, by se měla koordinovat naše zahraniční politika vůči EU v otázkách, kde najdeme vzájemnou shodu. Samozřejmě by V 4 měla rovněž hledat podporu i od dalších států EU.

Z vyjádření České vlády

určeného komisi EU vyplývá, že vláda občanům lhala, protože přislíbila dobrovolně přijmout cca 2 600 Muslimských migrantů. Utajená jednání současné koaliční vlády ve věci Muslimské migrace, nejsou ničím jiným, než podvodem na občany. Přes 300 milionů na podporu migrace, včetně podpory pro neziskové organizace pomáhající a zajišťující Muslimskou migraci. Pokud informační zdroje nelžou, tak mimo sociálních dávek, příspěvek každému migrantu je přes 20 000,- Kč na osobu a měsíc. Většina občanů si již všimla, že Muslimských migrantů je tady mnohem víc, než se oficiálně uvádí.

Není pochyb,

že ČSSD a KDU-ČSL jednají v souladu s německými partnerskými politickými stranami, ale proč se na tomto stylu koaliční vlády podílí ANO, je těžko pochopitelné. Největším podvodem na občanech od současné koaliční vlády ČSSD, KDU-ČSL a ANO je nepřijetí zákona o Obecném referendu občanů, které bylo součástí Koaliční smlouvy a mohlo být dostatečně silným odůvodněním k odmítnutí Muslimské migrace.

Německo s Francií

si prosadí v EU, to co je v jejich zájmu a my budeme poskakovat, jak oni budou chtít. Možná, že přichází čas, aby bylo vyhlášeno jednorázové referendum o našem vystoupení z EU za předpokladu, že nedojde k úpravě základních smluv, které by umožnilo jednotlivým státům neplnit rozhodnutí EU, s kterými daný stát nesouhlasí. Pokud by státy V 4 rozhodly společně o uspořádání referend občanů o vystoupení z EU ve svých státech, jistě by byl přístup EU ke změnám smluv přijatelnější. Samostatný odchod z EU, bez zajištění potřebného exportu by nebyl jednoduchý, ale výrobní kapacity i kvalitní pracovní síla zůstává. Jde o to, zda je pro nás současný dluhový blahobyt víc, než svoboda našeho rozhodování.

Volby se blíží

a záleží na občanech, komu svěříme moc nás zastupovat. Mezi „Lidská práva,“ patří právo rozhodovat se o své budoucnosti a tedy i právo rozhodovat o budoucnosti společnosti, ve které žijeme. Nelze přehlédnout, že i některé jiné státy EU porušují "Lidská práva," protože nemají zaveden institut práva občanů rozhodnout o svém směřování v referendu občanů. Abychom mohli rozhodovat o své budoucnosti a bezpečnosti pro naše děti, volme pouze ty politické strany a hnutí, které prosazují

závazné obecné referendum občanů a zásadně odmítají Muslimskou migraci.

Autor: Jiří Čumpelík | středa 12.7.2017 10:27 | karma článku: 36.10 | přečteno: 1058x

Další články blogera

Jiří Čumpelík

Angela Merkelová exceluje s křesťanskodemokratickým konceptem

Není sice zcela jasné, zda EU zastupují oficiální představitelé, nebo zda EU zastupuje Emmanuel Macron z Francie s podporou Donalda Trumpa, či v oblasti Ukrajiny a Muslimských migrantů, dobrá víla z Německa, Angela Merkelová.

14.8.2017 v 10:18 | Karma článku: 30.66 | Přečteno: 651 | Diskuse

Jiří Čumpelík

Visegrádská čtyřka se stává nepříjemným fenoménem v Evropské unii

Evropská komise dělá vše pro to, aby V 4 rozložila a vynutila si poslušnost států V 4 na rozhodnutích Bruselu, kde politicky rozhodují staré země EU, především Německo, Francie a Itálie.

27.7.2017 v 10:24 | Karma článku: 44.60 | Přečteno: 3308 | Diskuse

Jiří Čumpelík

Těšili jsme se na Zaorálkův nový program ČSSD, no a on to Milan Štech už předběhl.

Teď, abychom zvažovali, zda ten nový návrh Milana Štecha, který by měl nahnat živnostníky do fabrik, je lepší, než ten, který realizovali komunisti, kterým nahnali do fabrik polovinu zbytečných státních úředníků.

17.6.2017 v 17:13 | Karma článku: 37.76 | Přečteno: 1939 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Marek Šnobr

Sever a Jih

Docela nechápavě a s nepokojem sleduji to, co se nyní děje v USA, konkrétně ve státech bývalé jižanské Konfederace. Nejsem profesionální historik, jsem laik, který se zajímá nejen o americké dějiny.

16.8.2017 v 23:10 | Karma článku: 13.34 | Přečteno: 192 | Diskuse

Beata Krusic

Ultralevicová štěkna

Tak jsem si zas dnes přečetla, kdo že to vlastně jako jsem. Díky výroku jednoho prííííma pána- ( viz nadpis blogu) jsem se dnes znovu zamyslela, jak to s tou levicí v sobě opravdu mám.

16.8.2017 v 21:35 | Karma článku: 9.81 | Přečteno: 610 | Diskuse

Zdenek Horner

Ospravedlňují zločiny jedněch zločiny jiných?

Kritika levicového teroru je zcela oprávněná. Je dobrým indikátorem svobody, že se dnes mohou publikovat konkrétní kauzy a tajné provokativní akce komunistické totality.

16.8.2017 v 18:17 | Karma článku: 10.02 | Přečteno: 491 | Diskuse

Kristýna Světlíková

Pojďme, pojďme jako jeden tým, jedna země

Zdravím. Jsem tu, na blogu zpět po pár letech u psaní po několika měsíční odmlce. Tento (ne)článek bude opět, jak jinak, než o politice...

16.8.2017 v 16:48 | Karma článku: 9.98 | Přečteno: 311 | Diskuse

Jan Dvořák

Žádost o vydání zločinců z Agrofertu – předčasně věc veřejná

Padni komu padni - někdo si však zaslouží, aby na něj toho spadlo víc, zdá se.Rameno spravedlnosti sice zapochybovalo apoliticky o bezúhonnosti pravděpodobného vítěze voleb,žádost o vydání však provází mediální politická futráž

16.8.2017 v 16:24 | Karma článku: 22.81 | Přečteno: 600 | Diskuse
Počet článků 468 Celková karma 37.28 Průměrná čtenost 1727

Život mi pomalu končí, mladým začíná. Přesto mám život rád a přeji všem mladým, aby si konečně našli cestu k sobě, protože jen spolu budou mít sílu vytvořit si svoji vlastní novou a lepší společnost.

"Odkopněte starý i současný špinavý svět politické propagandy, zabíjení, vydírání, cenzury, násilí, manipulace i zastaralých a špatných zákonů. Vytvořte si zcela novou společnost sami pro sebe, společnost vzájemné pomoci, úcty, lásky a štěstí, která vám zajistí mírovou budoucnost a šťastný život pro vás všechny doma i na celém světě."

E-mail: cumpel@atlas.cz

Pro diskutující:

Rozhodl jsem se dle svých časových možností mazat diskuzní příspěvky, které mají charakter příspěvků trollů, tedy urážející, hanlivé, provokativní a příspěvky vybočující z tématu článku!

Každou ideologii, demokracii, či náboženství, mohou fanatici změnit v násilí, zlo, útisk a využít, jako cestu ke své moci. Odmítejme jednostrannou politickou propagandu. Odmítejme zbrojení, války a válečnou propagandu, Odmítejme světovládu. Odmítejme sledování lidí a ochraňme svoji osobní integritu proti rostoucímu vměšování na všech komunikačních úrovních.

Mír, lásku a šťastný život všem lidem světa!

 

 

 

 

 

 

Seznam rubrik

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.