Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Revoluce musí být, jinak nemáme šanci přežít!

12. 12. 2016 8:33:49
Demografie a současná imigrace je příčina, která zřetelně ukazuje na nesmyslnost našeho počínání i neschopnost našich současných politiků přijmout zásadní změny pro záchranu Českého národa a jeho kultury.

Nejde o násilnou revoluci,

ale o zcela zásadní revoluční změny ve společnosti, které zcela jistě vyvolají v podstatné části společnosti užívající si našeho současného dluhového blahobytu, silný odpor.

Naše společnost i národ degraduje.

Zařadili jsme se mezi západní státy a národy, jejichž degradace a s tím související problémy již probíhají. Ta degradace národů a společností znamená vymírání národů a postupnou ztrátu jejich vlastní kultury. Problémem je skutečnost, že to nelze bez zcela zásadních společenských změn zastavit a už vůbec není jisté, zda se to vůbec podaří zastavit.

Jsou nutné revoluční společenské změny,

které by umožnili každé dívce, bez jakýchkoliv sociálních a společenských problémů porodit první dítě nejlépe do dvaceti let věku, druhé dítě a třetí dítě do věku 25 let a pokud jí štěstí dá, tak i čtvrté, či ještě další dítě do věku 30 let. Můžete se tomu smát, ale to je jediná šance, jak zabránit totální degradaci našeho národa. Znamená to zároveň zásadní změnu výuky ve školství a především popularizaci a podporu hlavní úlohy vyspělých dívek a žen v naší společnosti, kterou je výchova a rození dětí.

Pokud nechceme řešit naše existenční problémy

po vzoru některých západních zemí dovozem imigrantů a propadnout se do kleští muslimské rozpínavosti, musíme bez zbytečného váhání urychleně uskutečnit revoluční změny ve společnosti. Nárůst muslimské populace s průměrným počtem 7 – 8 dětí na jednu ženu, velmi rychle zatlačuje původní Evropské národy směrem k Muslimské nadřazenosti a k likvidaci jejich původní kultury. Rovněž snaha řešit situaci dovozem pracovních sil z východních kulturně příbuzných zemí, nemůže být řešením naší vlastní národní existence.

To znamená zřízení státem podporované společnosti Česká matice,

která bude dle potřeby zajišťovat sociální potřeby výhradně Českých rodin a zajišťovat, aby jejich děti mohli bez finančních problémů chodit do kroužků, sportovat, či uplatňovat jiné zájmy. Každé mladé manželství, které bude čekat dítě dostane bezplatně nový, nebo renovovaný byt 2 + 1 a bezúročnou půjčku na jeho vybavení. Při narození třetího dítěte dostane rodina možnost, přestěhovat se do většího bytu 4 + 1. Každá Česká matka bude po dobu péče o děti pobírat nejméně minimální mzdu a přídavky na každé dítě, popřípadě příspěvek na bydlení tak, aby její příjem v žádném případě neklesl pod životní minimum násobený počtem členů rodiny. Pokud bude mít rodina dvě děti sníží se daně, sociální pojištění a zdravotní pojištění jejímu manželu o 1/3, pokud bude mít 3 děti, sníží se daně jejímu manželu o 1/2 polovinu, a za každé další dítě o 1/10 ze zbylé části. Rovněž to bude znamenat snížení odvodu zaměstnavatelů za pracovníka, který má více dětí. Žití na hromádce nelze nadále společensky stavět na úroveň manželství. Rodina bude užívat mimořádnou ochranu a každý vstup cizí osoby do bytu musí být předem povolen oběma rodiči s výjimkou mimořádného ohrožení.

Z obyčejného pohledu samozřejmě naprostý nesmysl,

kde bychom na to vzali peníze, ale ve skutečnosti je to zcela nezbytná a minimální povinnost z hlediska záchrany Českého národa i obrany jeho existence a kultury. Bude to znamenat značné utažení opasků, uplatnění silné daňové progrese, zásadní snížení výdajů i přehodnocení příjmů ve veřejném a státním sektoru, včetně sjednocení výše důchodů. Peníze musí směřovat k rodinám, ženám a dětem. Je to zcela nezbytné a tomu se nelze vyhnout.

Móda jednoho dítěte nám přinesla pohromu

a vůbec nejde jen o budoucí důchody. Ze 2 párů prarodičů v první generaci (cca 25 let) se narodí 2 děti, kterým se v druhé generaci narodí 1 dítě pro třetí generaci. Tedy z šesti lidí nám za dvě generace zůstane pouze 1 potomek. To je totálně rychlý úpadek, během dvou generací. Nejde jen o počet dětí, ale i stárnutí společnosti a o související stárnutí žen, zejména zda budou ještě schopné rodit zdravé děti. Přitom víme, že většinová vyspělost dnešních dívek umožňuje rodit děti i před osmnáctým rokem. Pokud módní trend urychleně neobrátíme ku prospěchu rození dětí a záchrany národa, tak totální degradaci národa nebude možné zabránit.

Nelze kopírovat politiku západních států,

které uvolnily příchod muslimských imigrantů a dnes se dostávají do neřešitelné situace, kdy už v některých případech mají více mešit, než kostelů. Nakonec z těch zbylých kostelů budou další mešity. Muslimský prarodič může mít i 3 manželky, z nichž každá má průměrně sedm dětí, tedy v první generaci se narodí celkem 3 x 7 = 21 dětí. Každé z těchto dětí může mít opět 7 dětí. Tedy těch dětí v druhé generaci se může narodit dalších 21 x 7 = 147 dětí pro třetí generaci. Tedy z 1 muslimského prarodiče můžeme mít pro třetí generaci až 147 dětí.

Když vezmeme pouze necelou polovinu,

tedy pouze 50 muslimských dětí (jako by muslim měl pouze jednu muslimskou manželku) a porovnáme ho s počtem našich dětí pro třetí generaci, tak máme stejně alarmující výsledek, v podstatě 50 muslimských dětí, oproti našemu 1 českému dítěti. Muslimové nejsou Číňané, kteří umí svoji porodnost regulovat z hlediska možnosti přelidnění a muslimské náboženství jim to pravděpodobně ani neumožňuje. Z našich současných cca 20 000 muslimů může být v třetí generaci 20 000 x 50 = 1 milión muslimů a za další dvě generace 1 mil. x 50 = 50 ̈milionů muslimů, ale to už se sem snad ani nevejdou, ale především tady už nebudou ani naše děti, či vnoučata. Přitom jedna generace trvá pouze cca 25 let.

Demografické zákonitosti nemohou být zcela přesné,

ale přesto jsou alarmující a jakákoliv další ignorace těchto zákonitostí od našich politiků je trestuhodná. Pokud nechceme dopadnout jako západní státy, které budou brzy pod nadvládou muslimské většiny a jejich práva Šaria, musíme se urychleně vzpamatovat a bez ohledu na levici, či pravici začít revoluci a odmítnout jakékoliv další přijímání muslimských imigrantů i kdyby nás to stálo vystoupení z EU a zároveň bezodkladně zahájit revoluční změny ve společnosti především ve prospěch našich žen a dětí i našeho národa. Pokud budeme situaci nadále ignorovat, a neprovedeme revoluční změny, Český národ končí a

nemá téměř žádnou šanci přežít do konce tohoto století.

Autor: Jiří Čumpelík | pondělí 12.12.2016 8:33 | karma článku: 35.98 | přečteno: 1876x

Další články blogera

Jiří Čumpelík

„Modlitba pro Martu,“ pro naše demokraty.

„Ať mír dál zůstává s touto krajinou,“ tyto slova patří především našim představitelům v NATO. Vzájemná pomoc dle článku 5 by měla být vázaná na předchozí schválení samostatných vojenských akcí členských států NATO.

19.11.2017 v 14:33 | Karma článku: 30.19 | Přečteno: 1107 | Diskuse

Jiří Čumpelík

Útok na Obecné referendum občanů z Reflexu

Obecné referendum zahrnuje názory úplně všech pitomců, uvádí komentář na stránkách časopisu Reflex a odůvodňuje to tím, že zastupitelská demokracie z těch úplných blbů vybere, alespoň částečně gramotné elity.

1.11.2017 v 10:58 | Karma článku: 37.80 | Přečteno: 1790 | Diskuse

Jiří Čumpelík

Povolební šaškárna politických stran a hnutí

Pokud si vážení politici myslí, že občané jsou zvědaví na to, jak se budou předvádět a ukazovat, jak jsou jejich politické strany a hnutí morální, jen proto, že vítěz voleb je trestně stíhán, tak jsou na omylu.

24.10.2017 v 12:52 | Karma článku: 41.27 | Přečteno: 2486 | Diskuse

Jiří Čumpelík

„Daj Bože šťastia Slovenským šuhajům!“

Špinavá česká politika dostala direkt a Slovenský šuhaj stojí u vrcholku státu a volá „Dajťe duši Bohu a nám peníze!“ Není to první Slovenský šuhaj,který chce vyčistit český chlívek a otevřít lepší budoucnost pro všechny

23.10.2017 v 11:23 | Karma článku: 15.29 | Přečteno: 469 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Aleš Merta

Propadák levice, Výmarská republika a Tomio Okamura

Uznávám, že tento titulek zavání poněkud gulášem, ale kdo zaznamenal jednu nezapomenutelnou hlášku z filmu „Vážení přátelé, ano“ tak ví, že všechno souvisí se vším, a že i věci, události a osoby, které se zdánlivě míjejí,

22.11.2017 v 13:23 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 20 | Diskuse

Tomáš Vodvářka

Uražení a ponížení

Vyjma oněch 7 vlastizrádců a některých pohrobků v čele s paní Semelovou nikdo v Česku a Slovensku nepochybuje o tom, že v noci na 21.srpna roku 1968 šlo o okupaci země.

22.11.2017 v 11:31 | Karma článku: 19.37 | Přečteno: 506 | Diskuse

Vladimír Zeman

Sněmovní schizofrénie.

Vyrobit pracovně schopnou sněmovnu nebude nijak jednoduché. Sněmovna bez svých orgánů nebude moci přijmout demisi staré vlády, ale také nebude moci projednat vydání Babiše a Faltýnka k trestnímu stíhání.

22.11.2017 v 11:21 | Karma článku: 16.76 | Přečteno: 230 | Diskuse

Pavel Vávra

Zeman bojovník nebo informační válka.

Dnes bude pan prezident bojovat!!!!!!! Je prej strašně naštvanej a tomu Medveděvovi to nandá! Co si to ti rusáci zase dovolili! Rok 1968 je zločin a na tom si tváme! Jenomže je to tak absurdní divadlo, že si pak kladu mnoho otázek.

22.11.2017 v 11:18 | Karma článku: 14.31 | Přečteno: 253 | Diskuse

Lubomír Stejskal

Mlčet k tomu nelze

Provokace „ruského Kojzara“ Maslovského na tamním armádním webu Zvězda rozpoutala vášnivé diskuse. Právem. Skandální neomalená nehoráznost připomněla všem, kdo na to snad zapomněli: Císař je nahý aneb Moskvě nelze věřit.

22.11.2017 v 10:20 | Karma článku: 19.00 | Přečteno: 402 | Diskuse
Počet článků 477 Celková karma 32.41 Průměrná čtenost 1721

Život mi pomalu končí, mladým začíná. Přesto mám život rád a přeji všem mladým, aby si konečně našli cestu k sobě, protože jen spolu budou mít sílu vytvořit si svoji vlastní novou a lepší společnost.

"Odkopněte starý i současný špinavý svět politické propagandy, zabíjení, vydírání, cenzury, násilí, manipulace i zastaralých a špatných zákonů. Vytvořte si zcela novou společnost sami pro sebe, společnost vzájemné pomoci, úcty, lásky a štěstí, která vám zajistí mírovou budoucnost a šťastný život pro vás všechny doma i na celém světě."

E-mail: cumpel@atlas.cz

Pro diskutující:

Rozhodl jsem se dle svých časových možností mazat diskuzní příspěvky, které mají charakter příspěvků trollů, tedy urážející, hanlivé, provokativní a příspěvky vybočující z tématu článku!

Každou ideologii, demokracii, či náboženství, mohou fanatici změnit v násilí, zlo, útisk a využít, jako cestu ke své moci. Odmítejme jednostrannou politickou propagandu. Odmítejme zbrojení, války a válečnou propagandu, Odmítejme světovládu. Odmítejme sledování lidí a ochraňme svoji osobní integritu proti rostoucímu vměšování na všech komunikačních úrovních.

Mír, lásku a šťastný život všem lidem světa!

 

 

 

 

 

 Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.