Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Podvodníci jsou ti, co nedodržují své sliby – to vědí i úplně malí kluci ...

19. 02. 2017 11:22:45
Absolventi základních škol už také vědí, že politici mají prosazovat zájmy voličů, kteří je zvolili. Politici VB i s Brexitem respektují rozhodnutí občanů. To je zastupitelská demokracie s přímou demokracií a transparentnost.

Nepředložení ústavního zákona o celostátním obecném referendu občanů,

představiteli této vlády vedené Bohuslavem Sobotkou ČSSD, Andrejem Babišem ANO a Pavlem Bělobrádkem KDU-ČSL, kteří ten zákon před volbami slibovali voličům, k čemuž se zavázali i v Koaliční smlouvě, tak to je příkladný podvod na voličích, včetně omezení demokratických práv občanů a to by na základní škole bylo za pětku z Občanské nauky!

Bohuslav Sobotka ČSSD

s velkou slávou utvrzuje veřejnost, že nepřipustí žádné EU kvóty na přerozdělování uprchlíků a přitom ve vládě spolu s Andrejem Babišem ANO a Bělobrádkem KDU ČSL, důvěrně schválili v rámci přerozdělovacího programu EU, příjem zatím 6 200 uprchlíků během dvou let s tím, že vláda pro tyto uprchlíky zatím vyčlenila 600 milionů korun. Tedy výměna redislokačních kvót za domluvenou početní redislokaci. Asi by i ti žáci základní školy brzo přišli na to, že v tom není žádný podstatný rozdíl!

S rovnou páteří je to taky trochu problém.

Stačí, aby k nám přijela madam Angele Merkelová a hned podrazíme stanovisko Polska i Maďarska a najednou nemáme zájem měnit znění základních unijních smluv. Visegrádská čtyřka se Německu přesto přestává líbit. Kdybychom z ní vystoupili a spolupracovali více s Německem, měli bychom se prý lépe. Dle Daniela Hermana KDU-ČSL jsme vlastně další spolkovou zemí Německa a dle Lubomíra Zaorálka ČSSD jsme vlastně appendixem Německa. Nestojí vám vlasy tak trochu hrůzou, když tohle slyšíte od našich vrcholných politiků? To jsme ochotni prodat svoji suverenitu a národní hrdost za Evropské dotace?

Dlouhotrvajícím průšvihem většiny politických stran v Parlamentu

je skutečnost, že nemají vůbec žádnou představu o dlouhodobé vizi pro budoucnost České republiky. Vůbec nevědí kam směřujeme, vůbec nevědí, jak bude naše republika vypadat za 25, 50, či 100 let a co pro to musíme udělat, aby tady ta Česká republika vůbec ještě existovala. Žádná odborná a kvalifikovaná perspektiva pro naši republiku, pouze krátkodobé, často nesplněné sliby a plácání děr, na jedno volební období, bez potřebných i když někdy bolestivých změn, kterým se stejně nemůžeme vyhnout.

Neznají realitu a vůbec nechápou,

že největším problémem je probíhající degradace našeho Českého národa (bližší informace v mém článku “Revoluce musí být, jinak nemáme šanci přežít“). Ignorují realitu, která nás čeká v rámci Německé unie, nebo ji pouze chtějí v poklidu bez rozhodování občanů akceptovat salámovou metodou (bližší informace v mém článku „ Problematická hra s občany, jejich vůlí a jejich zájmy pokračuje...,“ pod odstavcem „Německo přebírá rozhodující moc v EU) a vůbec se nestarají o budoucnost Českého národa. Snad, alespoň pochopí, že za těch cca 27 let od poslední revoluce, přes značnou snahu našich občanů, živnostníků a podnikatelů, je největším úspěchem našich vlád, především výše našeho, téměř nesplatitelného dluhu.

Pomoci si tedy musíme sami

a proto by jsme měli volit politické strany, které skutečně a opakovaně prosazují pro občany jejich vlastní demokratická práva formou ústavního zákona o celostátním obecném referendu občanů i přímou volbou starostů a primátorů, včetně možnosti odvolávání politiků, jejich voliči. To je základ pro to, aby naši občané mohli sami využívat svá práva a přímo zajistit změny, které se pokusí zastavit degradaci našeho národa i bez stále rostoucího počtu imigrantů a cizinců, kterých tady už máme přibližně přes 500 000. Bylo by proto potřebné a vhodné přednostně zvážit volbu politických stran,

doporučených přímo presidentem České republiky Milošem Zemanem.

Autor: Jiří Čumpelík | neděle 19.2.2017 11:22 | karma článku: 25.29 | přečteno: 545x

Další články blogera

Jiří Čumpelík

„Modlitba pro Martu,“ pro naše demokraty.

„Ať mír dál zůstává s touto krajinou,“ tyto slova patří především našim představitelům v NATO. Vzájemná pomoc dle článku 5 by měla být vázaná na předchozí schválení samostatných vojenských akcí členských států NATO.

19.11.2017 v 14:33 | Karma článku: 30.19 | Přečteno: 1107 | Diskuse

Jiří Čumpelík

Útok na Obecné referendum občanů z Reflexu

Obecné referendum zahrnuje názory úplně všech pitomců, uvádí komentář na stránkách časopisu Reflex a odůvodňuje to tím, že zastupitelská demokracie z těch úplných blbů vybere, alespoň částečně gramotné elity.

1.11.2017 v 10:58 | Karma článku: 37.80 | Přečteno: 1790 | Diskuse

Jiří Čumpelík

Povolební šaškárna politických stran a hnutí

Pokud si vážení politici myslí, že občané jsou zvědaví na to, jak se budou předvádět a ukazovat, jak jsou jejich politické strany a hnutí morální, jen proto, že vítěz voleb je trestně stíhán, tak jsou na omylu.

24.10.2017 v 12:52 | Karma článku: 41.27 | Přečteno: 2486 | Diskuse

Jiří Čumpelík

„Daj Bože šťastia Slovenským šuhajům!“

Špinavá česká politika dostala direkt a Slovenský šuhaj stojí u vrcholku státu a volá „Dajťe duši Bohu a nám peníze!“ Není to první Slovenský šuhaj,který chce vyčistit český chlívek a otevřít lepší budoucnost pro všechny

23.10.2017 v 11:23 | Karma článku: 15.29 | Přečteno: 469 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Aleš Merta

Propadák levice, Výmarská republika a Tomio Okamura

Uznávám, že tento titulek zavání poněkud gulášem, ale kdo zaznamenal jednu nezapomenutelnou hlášku z filmu „Vážení přátelé, ano“ tak ví, že všechno souvisí se vším, a že i věci, události a osoby, které se zdánlivě míjejí,

22.11.2017 v 13:23 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 20 | Diskuse

Tomáš Vodvářka

Uražení a ponížení

Vyjma oněch 7 vlastizrádců a některých pohrobků v čele s paní Semelovou nikdo v Česku a Slovensku nepochybuje o tom, že v noci na 21.srpna roku 1968 šlo o okupaci země.

22.11.2017 v 11:31 | Karma článku: 19.37 | Přečteno: 506 | Diskuse

Vladimír Zeman

Sněmovní schizofrénie.

Vyrobit pracovně schopnou sněmovnu nebude nijak jednoduché. Sněmovna bez svých orgánů nebude moci přijmout demisi staré vlády, ale také nebude moci projednat vydání Babiše a Faltýnka k trestnímu stíhání.

22.11.2017 v 11:21 | Karma článku: 16.76 | Přečteno: 230 | Diskuse

Pavel Vávra

Zeman bojovník nebo informační válka.

Dnes bude pan prezident bojovat!!!!!!! Je prej strašně naštvanej a tomu Medveděvovi to nandá! Co si to ti rusáci zase dovolili! Rok 1968 je zločin a na tom si tváme! Jenomže je to tak absurdní divadlo, že si pak kladu mnoho otázek.

22.11.2017 v 11:18 | Karma článku: 14.31 | Přečteno: 253 | Diskuse

Lubomír Stejskal

Mlčet k tomu nelze

Provokace „ruského Kojzara“ Maslovského na tamním armádním webu Zvězda rozpoutala vášnivé diskuse. Právem. Skandální neomalená nehoráznost připomněla všem, kdo na to snad zapomněli: Císař je nahý aneb Moskvě nelze věřit.

22.11.2017 v 10:20 | Karma článku: 19.00 | Přečteno: 402 | Diskuse
Počet článků 477 Celková karma 32.41 Průměrná čtenost 1721

Život mi pomalu končí, mladým začíná. Přesto mám život rád a přeji všem mladým, aby si konečně našli cestu k sobě, protože jen spolu budou mít sílu vytvořit si svoji vlastní novou a lepší společnost.

"Odkopněte starý i současný špinavý svět politické propagandy, zabíjení, vydírání, cenzury, násilí, manipulace i zastaralých a špatných zákonů. Vytvořte si zcela novou společnost sami pro sebe, společnost vzájemné pomoci, úcty, lásky a štěstí, která vám zajistí mírovou budoucnost a šťastný život pro vás všechny doma i na celém světě."

E-mail: cumpel@atlas.cz

Pro diskutující:

Rozhodl jsem se dle svých časových možností mazat diskuzní příspěvky, které mají charakter příspěvků trollů, tedy urážející, hanlivé, provokativní a příspěvky vybočující z tématu článku!

Každou ideologii, demokracii, či náboženství, mohou fanatici změnit v násilí, zlo, útisk a využít, jako cestu ke své moci. Odmítejme jednostrannou politickou propagandu. Odmítejme zbrojení, války a válečnou propagandu, Odmítejme světovládu. Odmítejme sledování lidí a ochraňme svoji osobní integritu proti rostoucímu vměšování na všech komunikačních úrovních.

Mír, lásku a šťastný život všem lidem světa!

 

 

 

 

 

 Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.