Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Těšili jsme se na Zaorálkův nový program ČSSD, no a on to Milan Štech už předběhl.

17. 06. 2017 17:13:54
Teď, abychom zvažovali, zda ten nový návrh Milana Štecha, který by měl nahnat živnostníky do fabrik, je lepší, než ten, který realizovali komunisti, kterým nahnali do fabrik polovinu zbytečných státních úředníků.

Když to vezmeme z hlediska

předsedy senátu Milana Štecha, který má obavy o budoucí nízké důchody živnostníků a drobných podnikatelů, tak vzhledem k tomu, že téměř polovina živnostníků vykonává podnikatelskou činnost při svém zaměstnání zejména ve státním sektoru, tak zcela jistě o jejich důchody nemusí mít vůbec žádné starosti a ti ostatní si s tím určitě poradí.

Když to vezmeme z hlediska

zaměstnanců a odborářů, tak téměř 2/3 odvodů na sociální a zdravotní pojištění za ně platí zaměstnavatel, tedy u státních zaměstnanců stát a pokud si je může dovolit zaměstnat živnostník, tak to za ně platí ten živnostník, či drobný podnikatel.

Když to vezmeme z hlediska

živnostníků a drobných podnikatelů, tedy OSVČ, tak jim odbory i s ČSSD hájící zájmy především státních zaměstnanců mohou vlézt na záda, protože OSVČ na rozdíl od státních zaměstnanců, si musí na sebe sami vydělat a ještě z daní přispívat na existenci státních zaměstnanců, kterých je stále víc. Pokud chce ČSSD obdobně, jako to činil Václav Klaus, snižovat nezaměstnanost přibíráním dalších úředníků, tak se to ČSSD, KDU-ČSL a ANO, úspěšně daří.

Když to vezmeme z hlediska

premiéra Bohuslava Sobotky, tak jeho rošádu v ČSSD lze hodnotit, jako chytrý tah i za situace, že v čele ČSSD zůstala stále stejná trojka. Zejména pozitivně lze hodnotit odvahu Lubomíra Zaorálka, převzít na sebe odpovědnost za řízení volební kampaně a volební výsledek ČSSD. Za stavu stávajících preferencí ČSSD je to velká odvaha a po tom, co nyní předvedl Milan Štech, tak to je skoro průšvih.

Když to vezmeme z hlediska

nás občanů, tak by nás mělo zajímat, zda v programu ČSSD je

zásadní stanovisko k nepřijímání Muslimských migrantů ve spolupráci se státy V 4,

změna Lisabonské smlouvy tak, aby se jednotlivé státy nedaly přehlasovat a nemusely plnit usnesení, se kterými projevily nesouhlas,

zrušení Církevních restituci, nebo alespoň zpracování zákona omezujícího používání vráceného církevního majetku výhradně pro církevní a humanitární účely v rámci ČR, protože majetek církví patří věřícím Českým občanům,

a především přijetí již dříve slibovaného zákona o závazném Obecném referendu občanů,

který předpokládá Ústava ČR a který byl v Koaliční smlouvě stávající vlády, jehož přijetí premiér ČSSD odmítl splnit přesto, že levicová strana by se ve své politice měla opírat především o názory většiny občanů a neměla by potlačovat Lidská práva občanů,

zejména právo občanů přímo rozhodovat o své budoucnosti.

Pozn.

Pokud tyto zásadní požadavky v programu ČSSD nenajdete,

nezoufejte, a protože se jedná o vaše základní Lidská práva a o ohrožení budoucnosti Českého národa, volte politickou stranu Rozumní – stop migraci a diktátu EU, či stranu Tomia Okamury SPD, popřípadě, jakoukoliv jinou politickou stranu, či hnutí, které tyto základní požadavky proti ohrožení naši existence prosazují. Odpovědnost k národu znamená víc, než podřízenost a ponížená poslušnost k nové Německo- Francouzské EU, zejména při vstupu do stoletého výročí vzniku našeho svobodného státu Československa uprostřed Evropy.

Lepší je ztratit svůj hlas,

než ztratit svoji hrdost a podporovat slabost, populismus, či neschopnost.

Autor: Jiří Čumpelík | sobota 17.6.2017 17:13 | karma článku: 37.91 | přečteno: 1949x

Další články blogera

Jiří Čumpelík

„Krádež ČSSD za bílého dne! “

Předseda nejsilnějšího hnutí ANO, Andrej Babiš takto veřejně označil jednání politiků ČSSD, především ministra Ing. Jiřího Havlíčka, který podepsal Memorandum o porozumění s australskou firmou, která si chce vytěžit naše Lithium.

15.10.2017 v 20:56 | Karma článku: 34.49 | Přečteno: 1120 | Diskuse

Jiří Čumpelík

Překvapivě rozumná řeč na zasedání Rady Evropy

Průšvihem je, že zazněla z úst našeho presidenta ČR Miloše Zemana, což nejen na naše válečně naladěné demokraty působilo, jako studená sprcha.

10.10.2017 v 21:26 | Karma článku: 41.84 | Přečteno: 2033 | Diskuse

Jiří Čumpelík

Demokracie bez demokratů a demagogie

Tak vypadá předvolební potyčka stran a hnutí v boji o křesla v Poslanecké sněmovně s bohatými platy, náhradami a s mastným příspěvkem na reprezentaci. S takovou apanáží, by mohli poslanci chodit do sněmovny v advokátních mundúrech

7.10.2017 v 12:15 | Karma článku: 25.46 | Přečteno: 583 | Diskuse

Jiří Čumpelík

Revoluce mladých

Žáci vyšších ročníků základních škol, učni, studenti středních škol, vysokoškoláci, prokažte, že nejste žádné děti, že máte vlastní rozum i vlastní názory a že dokážete najít cestu ku prospěchu vás i našeho Českého národa.

10.9.2017 v 11:07 | Karma článku: 16.18 | Přečteno: 580 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Michal Vimmer

Neznámé úspěchy vlády, tajné cíle ČSSD a hlavní problém dneška ?

Zao + Bohouš žvaní o jakýchsi "úspěších ČSSD, o kterých lidé bohužel nevědí," protože je ukradlo ANO. Ti samí tvrdí, že "z úspěchu země lidé nic nemají" a "žijí od výplaty k výplatě." Hoši, děkujeme. Tak tohle je Česko pod ČSSD !

19.10.2017 v 13:08 | Karma článku: 22.76 | Přečteno: 547 | Diskuse

Radek Polický

Volit piráty? Ne, to opravdu ne.

Za Černého koně letošních voleb jsou často považováni Piráti (Česká pirátská strana). Sami sebe rádi označují za nejdemokratičtější stranu díky své transparentnosti a celostátnímu fóru jako nejvyššímu orgánu strany.

19.10.2017 v 12:55 | Karma článku: 14.80 | Přečteno: 1481 | Diskuse

Eugenie Číhalová

Volby za dveřmi – čas rozhodnutí o našem směřování

Když se nám nedostává toho, na co máme právo, voláme – máme na to právo! Právo volit máme, využijme jej tedy, abychom poté nevolali – měli jsme právo volit.

19.10.2017 v 12:12 | Karma článku: 7.21 | Přečteno: 177 | Diskuse

Václav Smrk

Ivo Valenta – jeden z nejobskurnějších příkladů české politiky

Opravdu bizardní politický exponát – senátor Ivo Valenta – chce rozšířit svůj obskurní vliv skrze Stranu soukromníků i do poslanecké sněmovny. Za pomoci nenapravitelné ODS...

19.10.2017 v 11:45 | Karma článku: 19.31 | Přečteno: 626 |

Vladislav Svoboda

Budovatel tunelů "tunelář" Michal Klusáček

V přemíře nevýznamných stran, které letos kandidují v parlamentních volbách a v podstatě nikoho nezajímají, je pozoruhodná zvláště postava "předsedy" ČSNS Michala Klusáčka, který sní o stavbě tunelu do Ostravy, s odbočkou do Brna.

19.10.2017 v 11:43 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 80 | Diskuse
Počet článků 473 Celková karma 31.16 Průměrná čtenost 1723

Život mi pomalu končí, mladým začíná. Přesto mám život rád a přeji všem mladým, aby si konečně našli cestu k sobě, protože jen spolu budou mít sílu vytvořit si svoji vlastní novou a lepší společnost.

"Odkopněte starý i současný špinavý svět politické propagandy, zabíjení, vydírání, cenzury, násilí, manipulace i zastaralých a špatných zákonů. Vytvořte si zcela novou společnost sami pro sebe, společnost vzájemné pomoci, úcty, lásky a štěstí, která vám zajistí mírovou budoucnost a šťastný život pro vás všechny doma i na celém světě."

E-mail: cumpel@atlas.cz

Pro diskutující:

Rozhodl jsem se dle svých časových možností mazat diskuzní příspěvky, které mají charakter příspěvků trollů, tedy urážející, hanlivé, provokativní a příspěvky vybočující z tématu článku!

Každou ideologii, demokracii, či náboženství, mohou fanatici změnit v násilí, zlo, útisk a využít, jako cestu ke své moci. Odmítejme jednostrannou politickou propagandu. Odmítejme zbrojení, války a válečnou propagandu, Odmítejme světovládu. Odmítejme sledování lidí a ochraňme svoji osobní integritu proti rostoucímu vměšování na všech komunikačních úrovních.

Mír, lásku a šťastný život všem lidem světa!

 

 

 

 

 

 Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.