Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Česká vláda se vymlouvá z plnění kvót EU na přijímání Muslimských migrantů

12. 07. 2017 10:27:12
Místo toho, aby vláda spolu s vládami Polska, Maďarska a Slovenska zásadně odmítla přijímání Muslimských migrantů na základě kvót EU, hraje si každá vláda na svém písečku a snaží se ve svém vymlouvání dělat lepší, než ostatní.

Naivní Sobotkova snaha

být u jádra rozhodování EU se jeví zbytečnou. Sami jsme v EU pouze do počtu. Pokud chceme mít v EU, alespoň nějaký vliv, tak jedinou možností je ve spolupráci se státy V 4, které mají obdobnou historickou zkušenost. S těmito státy, by se měla koordinovat naše zahraniční politika vůči EU v otázkách, kde najdeme vzájemnou shodu. Samozřejmě by V 4 měla rovněž hledat podporu i od dalších států EU.

Z vyjádření České vlády

určeného komisi EU vyplývá, že vláda občanům lhala, protože přislíbila dobrovolně přijmout cca 2 600 Muslimských migrantů. Utajená jednání současné koaliční vlády ve věci Muslimské migrace, nejsou ničím jiným, než podvodem na občany. Přes 300 milionů na podporu migrace, včetně podpory pro neziskové organizace pomáhající a zajišťující Muslimskou migraci. Pokud informační zdroje nelžou, tak mimo sociálních dávek, příspěvek každému migrantu je přes 20 000,- Kč na osobu a měsíc. Většina občanů si již všimla, že Muslimských migrantů je tady mnohem víc, než se oficiálně uvádí.

Není pochyb,

že ČSSD a KDU-ČSL jednají v souladu s německými partnerskými politickými stranami, ale proč se na tomto stylu koaliční vlády podílí ANO, je těžko pochopitelné. Největším podvodem na občanech od současné koaliční vlády ČSSD, KDU-ČSL a ANO je nepřijetí zákona o Obecném referendu občanů, které bylo součástí Koaliční smlouvy a mohlo být dostatečně silným odůvodněním k odmítnutí Muslimské migrace.

Německo s Francií

si prosadí v EU, to co je v jejich zájmu a my budeme poskakovat, jak oni budou chtít. Možná, že přichází čas, aby bylo vyhlášeno jednorázové referendum o našem vystoupení z EU za předpokladu, že nedojde k úpravě základních smluv, které by umožnilo jednotlivým státům neplnit rozhodnutí EU, s kterými daný stát nesouhlasí. Pokud by státy V 4 rozhodly společně o uspořádání referend občanů o vystoupení z EU ve svých státech, jistě by byl přístup EU ke změnám smluv přijatelnější. Samostatný odchod z EU, bez zajištění potřebného exportu by nebyl jednoduchý, ale výrobní kapacity i kvalitní pracovní síla zůstává. Jde o to, zda je pro nás současný dluhový blahobyt víc, než svoboda našeho rozhodování.

Volby se blíží

a záleží na občanech, komu svěříme moc nás zastupovat. Mezi „Lidská práva,“ patří právo rozhodovat se o své budoucnosti a tedy i právo rozhodovat o budoucnosti společnosti, ve které žijeme. Nelze přehlédnout, že i některé jiné státy EU porušují "Lidská práva," protože nemají zaveden institut práva občanů rozhodnout o svém směřování v referendu občanů. Abychom mohli rozhodovat o své budoucnosti a bezpečnosti pro naše děti, volme pouze ty politické strany a hnutí, které prosazují

závazné obecné referendum občanů a zásadně odmítají Muslimskou migraci.

Autor: Jiří Čumpelík | středa 12.7.2017 10:27 | karma článku: 36.14 | přečteno: 1082x

Další články blogera

Jiří Čumpelík

„Krádež ČSSD za bílého dne! “

Předseda nejsilnějšího hnutí ANO, Andrej Babiš takto veřejně označil jednání politiků ČSSD, především ministra Ing. Jiřího Havlíčka, který podepsal Memorandum o porozumění s australskou firmou, která si chce vytěžit naše Lithium.

15.10.2017 v 20:56 | Karma článku: 34.49 | Přečteno: 1120 | Diskuse

Jiří Čumpelík

Překvapivě rozumná řeč na zasedání Rady Evropy

Průšvihem je, že zazněla z úst našeho presidenta ČR Miloše Zemana, což nejen na naše válečně naladěné demokraty působilo, jako studená sprcha.

10.10.2017 v 21:26 | Karma článku: 41.84 | Přečteno: 2033 | Diskuse

Jiří Čumpelík

Demokracie bez demokratů a demagogie

Tak vypadá předvolební potyčka stran a hnutí v boji o křesla v Poslanecké sněmovně s bohatými platy, náhradami a s mastným příspěvkem na reprezentaci. S takovou apanáží, by mohli poslanci chodit do sněmovny v advokátních mundúrech

7.10.2017 v 12:15 | Karma článku: 25.46 | Přečteno: 583 | Diskuse

Jiří Čumpelík

Revoluce mladých

Žáci vyšších ročníků základních škol, učni, studenti středních škol, vysokoškoláci, prokažte, že nejste žádné děti, že máte vlastní rozum i vlastní názory a že dokážete najít cestu ku prospěchu vás i našeho Českého národa.

10.9.2017 v 11:07 | Karma článku: 16.18 | Přečteno: 580 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Michal Vimmer

Neznámé úspěchy vlády, tajné cíle ČSSD a hlavní problém dneška ?

Zao + Bohouš žvaní o jakýchsi "úspěších ČSSD, o kterých lidé bohužel nevědí," protože je ukradlo ANO. Ti samí tvrdí, že "z úspěchu země lidé nic nemají" a "žijí od výplaty k výplatě." Hoši, děkujeme. Tak tohle je Česko pod ČSSD !

19.10.2017 v 13:08 | Karma článku: 22.76 | Přečteno: 547 | Diskuse

Radek Polický

Volit piráty? Ne, to opravdu ne.

Za Černého koně letošních voleb jsou často považováni Piráti (Česká pirátská strana). Sami sebe rádi označují za nejdemokratičtější stranu díky své transparentnosti a celostátnímu fóru jako nejvyššímu orgánu strany.

19.10.2017 v 12:55 | Karma článku: 14.80 | Přečteno: 1481 | Diskuse

Eugenie Číhalová

Volby za dveřmi – čas rozhodnutí o našem směřování

Když se nám nedostává toho, na co máme právo, voláme – máme na to právo! Právo volit máme, využijme jej tedy, abychom poté nevolali – měli jsme právo volit.

19.10.2017 v 12:12 | Karma článku: 7.21 | Přečteno: 177 | Diskuse

Václav Smrk

Ivo Valenta – jeden z nejobskurnějších příkladů české politiky

Opravdu bizardní politický exponát – senátor Ivo Valenta – chce rozšířit svůj obskurní vliv skrze Stranu soukromníků i do poslanecké sněmovny. Za pomoci nenapravitelné ODS...

19.10.2017 v 11:45 | Karma článku: 19.31 | Přečteno: 626 |

Vladislav Svoboda

Budovatel tunelů "tunelář" Michal Klusáček

V přemíře nevýznamných stran, které letos kandidují v parlamentních volbách a v podstatě nikoho nezajímají, je pozoruhodná zvláště postava "předsedy" ČSNS Michala Klusáčka, který sní o stavbě tunelu do Ostravy, s odbočkou do Brna.

19.10.2017 v 11:43 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 80 | Diskuse
Počet článků 473 Celková karma 31.16 Průměrná čtenost 1723

Život mi pomalu končí, mladým začíná. Přesto mám život rád a přeji všem mladým, aby si konečně našli cestu k sobě, protože jen spolu budou mít sílu vytvořit si svoji vlastní novou a lepší společnost.

"Odkopněte starý i současný špinavý svět politické propagandy, zabíjení, vydírání, cenzury, násilí, manipulace i zastaralých a špatných zákonů. Vytvořte si zcela novou společnost sami pro sebe, společnost vzájemné pomoci, úcty, lásky a štěstí, která vám zajistí mírovou budoucnost a šťastný život pro vás všechny doma i na celém světě."

E-mail: cumpel@atlas.cz

Pro diskutující:

Rozhodl jsem se dle svých časových možností mazat diskuzní příspěvky, které mají charakter příspěvků trollů, tedy urážející, hanlivé, provokativní a příspěvky vybočující z tématu článku!

Každou ideologii, demokracii, či náboženství, mohou fanatici změnit v násilí, zlo, útisk a využít, jako cestu ke své moci. Odmítejme jednostrannou politickou propagandu. Odmítejme zbrojení, války a válečnou propagandu, Odmítejme světovládu. Odmítejme sledování lidí a ochraňme svoji osobní integritu proti rostoucímu vměšování na všech komunikačních úrovních.

Mír, lásku a šťastný život všem lidem světa!

 

 

 

 

 

 Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.