Pondělí 9. prosince 2019, svátek má Vratislav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 9. prosince 2019 Vratislav

Je cvokem president USA Donald Trump, nebo jsou cvoci politici EU, včele s Merkelovou

20. 11. 2018 11:10:08
President USA se s migranty nijak nemazlí a označil migranty z jihu za bezpečnostní riziko pro USA. Dokonce prý padlo i slovo invaze. Donald Trump poslal na Mexické hranice tisíce vojáku USA i Národní gardu.

Do USA se nesmí dostat žádný nelegální migrant

a proto ještě na vrcholy hraničního plotu s Mexikem nechal umístit kotouče ze žiletkového drátu. Vysoký plot s kotouči žiletkových drátů, vojsko a Národní garda, neprodyšně uzavřely hranici USA proti nelegálním migrantům směřujících z Mexika.

Nikdo snad nebude tvrdit,

že USA je nedemokratická země, která potlačuje lidská práva a neví co je to humanita, či solidarita. President USA Donald Trump není žádný cvok a dělá vše pro ochranu demokratické společnosti v USA. Jediné co se mu dá vytknout je charakteristika těch migrantů, protože skutečně jde o migranty, kteří nejsou politicky, či nábožensky propojeni, tedy nejde o invazi.

Oproti tomu politici EU jednali a jednají jak cvoci,

nechránili občany EU a ještě si nelegální migranty z Afriky dováželi. Vítali nelegální migranty, místo toho, aby zajistili ochranu hranice EU vojskem, policií a okamžitě vraceli migranty zpět i bez souhlasu zemí, ze kterých přicházeli. Všechny země EU zbrojí a zvyšují své armády a přitom nejsou schopni zajistit ochranu Evropské hranice. Některé státy EU si nakonec musely ochránit svoje hranice sami. Možná si Merkelová myslela, že Němci budou odpočívat a za ně budou pracovat Muslimští migranti a Turkové, ale moc se to nepovedlo.

Nemá žádnou cenu podporovat státy Afriky,

dokud se nezastaví postkoloniální vykrádání bohatství Afriky bývalými koloniálními státy a jejich firmami. Afrika je bohatý kontingent vlastnící velké zásoby nerostného bohatství a dokud bude Afrika vykrádána bude tam bída, zlo a neustálé ozbrojené konflikty. Posílat tam nyní naše vojáky dokud nebude vyřešen problém vykrádání Afriky je těžko zdůvodnitelné. Pomáhat finančně nemá cenu do doby, než přestanou být jednotlivé státy Afriky, z druhé strany vykrádány. Tím by se měly zabývat především státy, které se na tom vykrádání Afriky podílejí. Vykrádání a pomoc dohromady totiž nedává žádný smysl.

Mnohem horší pro EU je skutečnost,

že vlna nelegálních uprchlíků ze Středního východu a Afriky je nábožensky propojena Muslimským náboženstvím a z na sobě zcela nezávislých zdrojů představitelů Islámu vyplývá, že se jedná o Muslimský předvoj, který umožní Muslimům převzetí států Evropy, nastolení Evropského Chalifátu a zavedení muslimského práva šaría v Evropě. Představitele Islámu tvrdí, že Evropská společnost se propadla do Středověku, či Pravěku, protože tam žijí muži s mužmi a ženy s ženami s tím, že občané Evropy touží po Islámu.

Nejde tedy o žádné nesmysly.

Podřízení států Evropy bude buď dobrovolné, nebo bude vynuceno mečem, tedy bojem. Odváží se státy EU odporovat požadavkům Muslimů, když na svém území mají, nebo budou mít už miliony Muslimů? Půjdou občané Evropských států do občanských válek s Muslimy? Těžko, raději se podřídí. Šíření Islámu je povinností každého Muslima. Není těžké pochopit, že v případě Muslimské nelegální migrace do EU se jedná o skutečnou Muslimskou invazi a přitom někteří státníci Evropy se tváří, jako by nechápali, že již nyní probíhá boj o náboženskou a existenční budoucnost Evropy.

Pro Evropu je jediná cesta,

urychleně se bránit Islámské invazi ochranou svých hranic, nedovolit v jednotlivých státech EU vytváření Muslimských obcí, stavbu nových Mešit a Islámských modliteben, odmítat přijímání Muslimských migrantů a vracet nelegální Muslimské migranty urychleně zpět do jejich zemí. Jde o to, chránit demokratickou společnost České republiky i EU, alespoň tak,

jak umí president USA Donald Trump chránit demokratickou společnost USA.

Autor: Jiří Čumpelík | úterý 20.11.2018 11:10 | karma článku: 42.45 | přečteno: 1777x

Další články blogera

Jiří Čumpelík

Trochu o tom, jak jsme si to 30–leté výročí sametu oslavili

Uctivé smuteční připomenutí prvních obětí Německé okupace v roce 1939, ale málo oslav svobody, které by iniciovali sami občané. Vláda dala na oslavy přes 30 milionů a co daly kraje, obce, včetně Prahy, či politické strany, nevíme.

24.11.2019 v 8:15 | Karma článku: 31.08 | Přečteno: 549 |

Jiří Čumpelík

Pod pokličkou spolku „Milion chvilek,“ další demonstrační show opozice na Letné

Přes padesát organizátorů z našich měst zajišťuje účast členů a příznivců opozice na Letné. Pražská kavárna si tam už asi drží místo.

12.11.2019 v 3:11 | Karma článku: 38.76 | Přečteno: 1341 |

Jiří Čumpelík

President Recep Tayyip Erdogan je chytřejší, než celá EU

Nikdo nemůže Turecko nutit, aby se staralo o cca 3,5 milionů uprchlíků. President Erdogan se chce této zátěže zbavit a vrátit uprchlíky do země jejich původu, což mu nemůže nikdo vyčítat.

6.11.2019 v 12:00 | Karma článku: 26.13 | Přečteno: 527 |

Jiří Čumpelík

Je to problém, ale v oblasti školství, vláda zcela jistě správně nerozhodla

Potvrzuje to vládní schválení návrhu na zrušení povinné maturity z matiky. Češtinu by měli žáci zvládnout na základní škole a střední vzdělání by mělo obsahovat především matematiku, IT a odborné předměty dle specifikace školy.

31.10.2019 v 5:14 | Karma článku: 17.27 | Přečteno: 380 |

Další články z rubriky Politika

Miroslav Vlasák

Dvě tváře dnešních Otázek Václava Moravce

Po delší době jsem se zase přece jen odhodlal přežít Otázky Václava Moravce. Přiznám se, že mne drobet překvapily.

8.12.2019 v 19:51 | Karma článku: 13.54 | Přečteno: 995 | Diskuse

Jiří Štipský

Občan Babiš zvítězí, ale těm našim politickým neumětelům to pořád nedochází

Vítězstvím je samozřejmě myšlen úspěch Adreje Babiše v kauze Čapí hnízdo i v kauze evropských auditů a střetu zájmů, kterážto dvě témata v tomto týdnu nejvíce zaměstnávala naši politickou scénu.

8.12.2019 v 14:46 | Karma článku: 38.27 | Přečteno: 1272 | Diskuse

Vladimíra Bošková

Ocitne se náš stát v evropské databázi hříšníků?

Evropská komise, ač důsledně chrání osobní údaje fyzických i právnických osob, zajistila pro veřejnost databázi těch, kteří se proti evropským předpisům provinili a byli od veřejných peněz odstaveni.

8.12.2019 v 13:44 | Karma článku: 14.10 | Přečteno: 989 | Diskuse

Slavomír Mácha

Poděkování Babišovi, Zemanovi ....

Za něco lze Babišovi a spol. přece jen poděkovat Bude to trochu delší text než obvykle. Děkuji Andreji Babišovi, Miloši Zemanovi, Tomiu Okamurovi, Vojtěchu Filipovi a dalším

8.12.2019 v 12:56 | Karma článku: 13.91 | Přečteno: 314 | Diskuse

Jan Dvořák

Na Mikuláše se potvrdilo, že Česko rejdištěm agentů je

Čelný vysmívač našim tajným službám prezident Zeman, jenž nevěří informacím o rejdech agentů ze zemí, jejichž špičky pokládá za své přátele, by takový přístup měl však korigovat - zcela v souladu se svým vzorcem o změnách názorů.

8.12.2019 v 10:10 | Karma článku: 22.53 | Přečteno: 494 | Diskuse
Počet článků 534 Celková karma 28.40 Průměrná čtenost 1803

Život mi pomalu končí, mladým začíná. Přesto mám život rád a přeji všem mladým, aby si konečně našli cestu k sobě, protože jen spolu budou mít sílu vytvořit si svoji vlastní novou a lepší společnost.

"Odkopněte starý i současný špinavý svět politické propagandy, zabíjení, vydírání, cenzury, násilí, manipulace i zastaralých a špatných zákonů. Vytvořte si zcela novou společnost sami pro sebe, společnost vzájemné pomoci, úcty, lásky a štěstí, která vám zajistí mírovou budoucnost a šťastný život pro vás všechny doma i na celém světě."

Mějte úctu k přírodě, protože žádný Bůh, ale pouze příroda rozhoduje o vašem narození i o vaší smrti. Také vy jste pouhým výtvorem přírody. Zda dobrým, či špatným, určujete sami. 

Respektujte pravidla přírody a života, protože vy rozhodujete, zda bude příroda kvést, či schnout.

E-mail: cumpel@atlas.cz

Každou ideologii, demokracii, či náboženství, mohou fanatici změnit v násilí, zlo, útisk a využít, jako cestu ke své moci. Odmítejme jednostrannou politickou propagandu. Odmítejme zbrojení, války a válečnou propagandu, Odmítejme světovládu. Odmítejme sledování lidí a ochraňme svoji osobní integritu proti rostoucímu vměšování na všech komunikačních úrovních.

Mír, lásku a šťastný život všem lidem světa!

 

 

 

 

 

 

Najdete na iDNES.cz