Šaškárna na Václaváku, premiér Babiš i Benešová znovu na tapetě, aneb lidé zase, jako ovce

22. 05. 2019 10:41:01
Ovlivňování názorů lidí a manipulace s davy lidí má svá pravidla. Je potřeba především najít důvod k protestům, tedy proti komu, proti čemu a odůvodnit, kdo, či co, představuje zlo, které nám všem škodí a stanovit cíl.

To vše stojí peníze,

využívání známých lidí, různých sportovců, či umělců, náklady na propagaci, úhrada technických zařízení a především náklady na organizaci a zabezpečení. Humorná je skutečnost, že to vše jsme zaplatili úplně všichni přes dotace státu a dotace z veřejných institucí na různých úrovních pro veřejně prospěšné společnosti a spolky, nevyjímaje ani dotace od některých zahraničních subjektů.

Obor tzv. neziskových obecně prospěšných společností a spolků,

je rájem především pro různé vychytralé humanitní vzdělance, ve kterém se pohybují bez potřebné kontroly miliony korun. Na založení veřejně prospěšného spolku stačí tři občané, jako v případě spolku „Milion chvilek pro demokracii“. Důležité je, vyjednat si nějakou tu dotaci pro váš veřejně prospěšný spolek a získat dobré lidi, kteří budou ochotni ve své naivitě podporovat vaši obecně prospěšnou společnost. Můžete být členem i několika veřejně prospěšných společností, či spolků.

Neziskový ráj

vzniká, pokud dochází k propojení různých neziskových obecně prospěšných společností a spolků v rámci republiky, které původně vzniklo v rámci bohaté dotace na hudební slavnosti a pokud se toto uskupení neziskovek napojí na ty správné politiky a umělce představující „Pražskou kavárnu,“ kteří jsou schopni pomoci při zajišťování dotací a financování, tak z toho má „Pražská kavárna,“ výborný prostředek k prosazování svých politických a soukromých zájmů v rámci tzv. „Demokratické opozice,“ zaměřené na ovlivňování občanů a pořádání demonstrací v různých částech republiky najednou, pokud je ovšem nepozvou, či nepřivezou neziskové obecně prospěšné společnosti, rovnou na Václavák.

Stačí si vzpomenout,

jak jsme zvonili klíči na Václaváku a co nám dobrák Vašek Havlů sliboval na Václaváku i na Letné. Stačí si vzpomenout, co o nás, jako o Tygru Evropy, vykládal a sliboval Vašek Klausů. Buďme rádi, že se za účasti Andreje Babiše, tahle republika hnula trochu dopředu. S tím nemá stará kauza Čapí hnízdo, vytažená z politických důvodů, nic společného. Spíše by mne zajímalo, zda už konečně zdaňujeme tzv. Korunové dluhopisy, což mnoha politikům asi nevoní.

Dav protestujících,

spolu s organizátory a vystupujícími na Václaváku požadoval demisi premiéra Babiše a ministryně spravedlnosti Benešové. Špatně zvolený cíl, který jen prokazuje, že „Pražské kavárně,“či tzv. „Demokratické opozici,“ nejde o nic jiného, než o to, zbavit se současné vlády a dostat se k moci. Už jsme si jejich vlád, ale užili od roku 1989 dost.

Pokud občané chtějí přímo odvolávat politiky,

tak by měli demonstrovat za uplatnění přímé demokracie v rámci zastupitelského systému, která jim umožní přímé odvolávaní politiků a demonstrovat za uzákonění obecného závazného referenda, které jim umožní přímo rozhodovat o své budoucnosti tak, jak prosazuje SPD Tomia Okamury. To by se samozřejmě nelíbilo „Pražské kavárně,“ ani tzv. „Demokratické opozici.“

Lidé by se především neměli různými veřejně prospěšnými neziskovkami, či jinou skupinou vychytralců propojených se současnou opozicí, nechat manipulovat.

Autor: Jiří Čumpelík | středa 22.5.2019 10:41 | karma článku: 48.84 | přečteno: 20512x

Další články blogera

Jiří Čumpelík

Premiér Andrej Babiš je v defenzivě i když to nedává najevo, ale ČSSD i opozice to využívá

Obdobně by na tom byl každý občan, pokud by byl v ohrožení nejen on sám, ale v podstatě celá jeho rodina a to pouze na základě staré podnikatelské kauzy neustále zneužívané k politickému nátlaku na premiéra Andreje Babiše.

22.6.2019 v 2:54 | Karma článku: 25.48 | Přečteno: 420 |

Jiří Čumpelík

Chování politiků ČSSD ve společné vládě s ANO ukazuje,že ČSSD není vhodný koaliční partner

Místo toho, aby ČSSD kolegiálně spolupracovala ve vládě s ANO na společné vládní politice, tak si ČSSD hraje na vlastní vládní politiku s tím, že veškerá pozitivní opatření v sociální oblasti jsou prý výhradní zásluhou ČSSD.

10.6.2019 v 12:07 | Karma článku: 27.87 | Přečteno: 521 |

Jiří Čumpelík

Příště se jde protestovat proti premiérovi Andreji Babišovi a Marii Benešové na Letnou

Mezitím ještě budou moci protestovat mimopražští kritici na vesnicích a v městech, pokud tam má spolek „Milion Chvilek,“ či tzv.“Demokratická opozice,“ dostatek aktivistů, či nějakou spřízněnou hudební skupinu.

7.6.2019 v 3:06 | Karma článku: 47.41 | Přečteno: 10146 |

Jiří Čumpelík

Zase hra o lidi, úvěry a splátky? Tesco se s kartami Clubcard propojilo s Home Credit a.s.

Společnost Home Credit a.s., poskytuje finanční služby, půjčky do 250 000,- Kč, nákupy na splátky, financování ojetých aut na splátky i konsolidaci k snížení splátek, ale propojení s maloobchodním řetězcem Tesco je asi novotou.

3.6.2019 v 22:55 | Karma článku: 22.44 | Přečteno: 436 |

Další články z rubriky Politika

Jiří Mihola

Budeme jednou dál?

Vážím si toho, že již téměř 30 let žijeme v zemi, kde můžeme svobodně projevit názor, shromažďovat se či demonstrovat. Konečně tuto svobodu jsme Západu záviděli snad víc, než materiální výdobytky.

25.6.2019 v 19:48 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 7 | Diskuse

Petr Burian

Andrej Babiš, Matka Tereza české politiky

Čím víc se rozmáhá masový odpor proti trestně stíhanému premiérovi, tím více také přitvrzují jeho obhájci. Staré argumenty typu odstřihl lobisty od státních penězovodů vzaly za své poté co se prokázalo, že on sám je lobistou no 1.

25.6.2019 v 19:19 | Karma článku: 22.43 | Přečteno: 439 | Diskuse

Václav Junek

Stabilizovat společnost podle Číny?

Náš současný prezident se nechal před časem na jedné ze svých četných cest do Číny slyšet, že se tam chystá hledat inspiraci ke stabilizaci společnosti.

25.6.2019 v 19:00 | Karma článku: 6.53 | Přečteno: 114 | Diskuse

Tomáš Flaška

Jiří Ovčáček pohrozil vstupem do politiky

A ta zpráva na mě zapůsobila jako rána palicí. Doslova. Smíchy jsem málem omdlel. A to jsem se dnes snažil chránit před sluníčkem.

25.6.2019 v 16:12 | Karma článku: 28.57 | Přečteno: 622 | Diskuse

Jan Bartoň

ODS: Nebýt Zemana, Babiš by už dávno odstoupil!

Předseda ODS Petr Fiala v rozhovoru pro novinky.cz tvrdí, že nebýt prezidenta Miloše Zemana, už by Andrej Babiš dávno po protestech odstoupil. Žádný plán B ODS nemá, ať prý vládne ANO bez Babiše.

25.6.2019 v 14:48 | Karma článku: 36.35 | Přečteno: 851 | Diskuse
Počet článků 522 Celková karma 37.25 Průměrná čtenost 1808

Život mi pomalu končí, mladým začíná. Přesto mám život rád a přeji všem mladým, aby si konečně našli cestu k sobě, protože jen spolu budou mít sílu vytvořit si svoji vlastní novou a lepší společnost.

"Odkopněte starý i současný špinavý svět politické propagandy, zabíjení, vydírání, cenzury, násilí, manipulace i zastaralých a špatných zákonů. Vytvořte si zcela novou společnost sami pro sebe, společnost vzájemné pomoci, úcty, lásky a štěstí, která vám zajistí mírovou budoucnost a šťastný život pro vás všechny doma i na celém světě."

E-mail: cumpel@atlas.cz

Pro diskutující:

Rozhodl jsem se dle svých časových možností mazat diskuzní příspěvky, které mají charakter příspěvků trollů, tedy urážející, hanlivé, provokativní a příspěvky vybočující z tématu článku!

Každou ideologii, demokracii, či náboženství, mohou fanatici změnit v násilí, zlo, útisk a využít, jako cestu ke své moci. Odmítejme jednostrannou politickou propagandu. Odmítejme zbrojení, války a válečnou propagandu, Odmítejme světovládu. Odmítejme sledování lidí a ochraňme svoji osobní integritu proti rostoucímu vměšování na všech komunikačních úrovních.

Mír, lásku a šťastný život všem lidem světa!

 

 

 

 

 

 

Najdete na iDNES.cz