Jaroslav Foldyna to řekl jasně, jako skutečný konzervativní sociální demokrat v Interwiewu

26. 08. 2019 3:33:28
Zůstává v permanentní rozepři s liberálními sociálními demokraty, neomarxisty a některými nezkušenými mladými sociálním demokraty, kteří ještě nepochopili principiální charakter politiky ČSSD.

Sociální demokracie musí zastupovat naše lidi práce,

kteří vytvářejí prodejní hodnoty, zajišťují potřebné služby, či pracují v zemědělství dle původního znaku ČSSD s ozubeným kolem a klasy. Růže ve znaku se Foldynovi příliš nelíbí, protože ČSSD nejsou žádní zahradníci Evropy.

Jeho předchozí vyjádření o tom,

že je ochoten podpořit vládu i bez sociálních demokratů, dávalo jasně najevo jeho postoj, že je zásadně proti vystoupení ČSSD z vlády. ČSSD skutečně z vlády nevystoupila, ale dle Jaroslava Foldyny musí ČSSD přehodnotit svoji roli ve vládě a neokopávat silnějšímu partnerovi ANO kotníky.

Veškeré zásadní změny,

nebo požadavky ČSSD se musí formálně i neformálně předem projednat s koaličním partnerem, popřípadě i s presidentem. Způsob odvolání ministra kultury Antonína Staňka a jeho nahrazení Michalem Šmerdou bez předchozí dohody, byl trapný. Zviditelňování ve vládě podobným způsobem nepřináší žádné body pro ČSSD, ale naopak. Dle Jaroslava Foldyny se dveřmi nebouchá, protože se ocitnete za dveřmi a tam se jednat nedá.

Jaroslav Foldyna potvrzuje,

že je sociální demokrat, který nehodlá prosazovat liberální demokracii a spoléhat se na liberální voliče, kteří budou volit zcela jiné politické strany, ale chce prosazovat sociální demokracii, aby veřejnost konečně věděla, že ČSSD skutečně zastupuje naše lidi práce a hodlá také prosazovat národní politiku.

ČSSD si musí uvědomit a pochopit,

že úspěchy současné vlády chápe veřejnost, jako společné úspěchy vlády ANO a ČSSD a jde především o to, aby si veřejnost přála pokračování účasti ČSSD ve vládě i po budoucích volbách, v dalším volebním období. V tom jsou body, které ČSSD hledá do příštích voleb. Pohled na úspěšnou a dobře spolupracující vládu ANO a ČSSD, je pro ČSSD volebním úspěchem a pro liberální opozici ztrátou.

ČSSD se nesmí nechat manipulovat a ovlivňovat

opozičními liberálními politickými stranami k veřejnému vystupování proti svému vládnímu koaličnímu partneru, proti premiérovi, či presidentu. Potlesk liberálních opozičních politických stran a poklepávání po ramenou není ničím jiným, než snahou opozice o potopení současné vlády. ČSSD může být ráda, že zůstává ve vládě a že má mezi sebou ještě konzervativní sociální demokraty, kteří chápou o co jde liberálním opozičním stranám

a kteří prosazují skutečnou sociální a národní politiku, jako Jaroslav Foldyna.

Autor: Jiří Čumpelík | pondělí 26.8.2019 3:33 | karma článku: 31.84 | přečteno: 762x

Další články blogera

Jiří Čumpelík

Novodobí liberální hrdinové špiní nejen historii, ale i pomníky hrdinů Rudé armády

Pomníky našich osvoboditelů a našich povstalců jsou rozesety téměř po celé naší zemi, všude v místech, které v roce 1945 osvobodila Rudá armáda, či Americká armáda. To je dík od našich občanů z obcí, kteří přežili Německou okupaci

3.9.2019 v 2:41 | Karma článku: 32.89 | Přečteno: 521 |

Jiří Čumpelík

Chce to klídek. Ústava ČR porušena nebyla a koaliční smlouva nemůže omezovat Ústavu ČR

Prezident ČR Miloš Zeman rozhodl a to je platné rozhodnutí. Michal Šmarda ministrem kultury nebude, bez ohledu na stanovisko Andreje Babiše, či Jana Hamáčka.

19.8.2019 v 1:30 | Karma článku: 44.70 | Přečteno: 7148 |

Jiří Čumpelík

Česká televize, podivné hospodaření, podivná politika a začerněné smlouvy na peníze?

Bylo by jistě radostí sledovat, jak ta naše děvčata na letošním Wimbledonu válela, ale holt smůla, protože ČT Sport zase nic a kanál NOVA Sport každý nemá možnost chytit.

17.7.2019 v 1:34 | Karma článku: 40.75 | Přečteno: 1380 |

Další články z rubriky Politika

Jan Tichý(Bnj)

Proč člověk jako já zvažuje volbu Trikolóry?

Amatérský ekolog, přírodomilec, ekologický zahrádkář, odpůrce farmaceutického průmyslu, příznivec psychosomatiky, typově spíš anarchokapitalista, odpůrce přebujelé byrokracie a přílišného konzumu zvažuje .,...

21.9.2019 v 18:02 | Karma článku: 30.16 | Přečteno: 858 | Diskuse

Petr Burian

Ministryně zjistila to, co všichni vědí už 30 let

Paní ministryně Maláčová byla pozvaná na jednu noc poslankyní Fialovou do závadové čtvrti Předlice v Ústí n/L. Poté co se přebrodila řekou odpadků si ráno do deníčku zapsala: noc byla klidná. Tohle si zapisovali vojáci na frontě.

21.9.2019 v 16:49 | Karma článku: 36.00 | Přečteno: 1274 | Diskuse

Josef Nožička

Prezident udělal hloupost

Když už se zdálo, že téma trestního stíhání premiéra Andreje Babiše v kauze Čapí hnízdo pozvolna vyšumí do ztracena, prezident Miloš Zeman se svým neuváženým výrokem, proneseným na TV Barrandov, postaral o jeho oživení.

21.9.2019 v 13:08 | Karma článku: 24.88 | Přečteno: 849 | Diskuse

Ivo Hnilica

Naše země vzkvétá - říkám bez ironie!

Použiji jedno přísloví "všechno zlé je k něčemu dobré", ale aby se to poznalo, potřebuje to svůj čas. Máme se lépe než jsme se měli kdykoliv předtím to je nezpochybnitelná skutečnost a ve všem konání státu i pro život běžných lid

21.9.2019 v 12:05 | Karma článku: 20.22 | Přečteno: 435 | Diskuse

Jan Hink

Kde není zloba, tam ji zařídí. Pořádek musí být.

I čínstí a židovští Elfové vstupují na scénu a prokazují svůj smysl pro pořádek. Kde není problém, tam ho vytvoří. Tentokrát našli rasismus ve znakové řeči.

21.9.2019 v 10:17 | Karma článku: 18.44 | Přečteno: 332 | Diskuse
Počet článků 527 Celková karma 37.55 Průměrná čtenost 1814

Život mi pomalu končí, mladým začíná. Přesto mám život rád a přeji všem mladým, aby si konečně našli cestu k sobě, protože jen spolu budou mít sílu vytvořit si svoji vlastní novou a lepší společnost.

"Odkopněte starý i současný špinavý svět politické propagandy, zabíjení, vydírání, cenzury, násilí, manipulace i zastaralých a špatných zákonů. Vytvořte si zcela novou společnost sami pro sebe, společnost vzájemné pomoci, úcty, lásky a štěstí, která vám zajistí mírovou budoucnost a šťastný život pro vás všechny doma i na celém světě."

Mějte úctu k přírodě, protože žádný Bůh, ale pouze příroda rozhoduje o vašem narození i o vaší smrti. Také vy jste pouhým výtvorem přírody. Zda dobrým, či špatným, určujete sami. 

Respektujte pravidla přírody a života, protože vy rozhodujete, zda bude příroda kvést, či schnout.

E-mail: cumpel@atlas.cz

Každou ideologii, demokracii, či náboženství, mohou fanatici změnit v násilí, zlo, útisk a využít, jako cestu ke své moci. Odmítejme jednostrannou politickou propagandu. Odmítejme zbrojení, války a válečnou propagandu, Odmítejme světovládu. Odmítejme sledování lidí a ochraňme svoji osobní integritu proti rostoucímu vměšování na všech komunikačních úrovních.

Mír, lásku a šťastný život všem lidem světa!

 

 

 

 

 

 

Najdete na iDNES.cz